Všechno (bez stránkování)

Rozvrhy dálkového a denního studia ke stažení:


Termíny dálkařských konzultací:

  • Zimní semestr 2018/19: 8. 9., 22. 9., 6. 10., 20. 10., 3. 11., 8. 12., 5. 1., (19. 1.: zkoušky)
  • Letní semestr 2018/19:
  • Konzultační hodiny studijního oddělení: 3. 10., 4. 10., 6. 10., 10. 10., 11. 10., 17. 10., 18. 10., 20. 10., 24. 10., 25. 10.

Druh kalendáře: denní | týdenní | měsíční | roční | bez stránkování |


iCal

14. 12. 2018 08:30 – 12:00 Evangelizace a učednictví [A] (1)
18. 12. 2018 08:30 – 10:00 Angličtina : seminář 1 [A] (2)
18. 12. 2018 08:30 – 10:00 Úvod do Nového zákona 1 [A] (2)
18. 12. 2018 10:30 – 12:00 Dobové pozadí Nového zákona [A] (2)
18. 12. 2018 10:30 – 14:15 Angličtina : úvodní témata 1 [A] (2)
18. 12. 2018 14:30 – 16:00 Výpočetní technika [A] (11)
18. 12. 2018 16:15 – 17:45 Dějiny starověké církve [A] (2)
19. 12. 2018 10:30 – 12:00 Seminář k absolventské práci [A] (12)
19. 12. 2018 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: společenství 1 [A] (2)
19. 12. 2018 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: identita 1 [A] (2)
19. 12. 2018 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: služba 1 [A] (2)
19. 12. 2018 14:30 – 16:00 Úvod do Starého zákona 1 [A] (2)
19. 12. 2018 16:15 – 17:45 Úvod do studia [A] (2)
20. 12. 2018 08:30 – 12:00 Řecká četba [A] (1)
20. 12. 2018 08:30 – 12:00 Biblická interpretace [A] (13)
20. 12. 2018 12:45 – 14:15 Hebrejština [A] (2)
20. 12. 2018 14:30 – 18:00 Psychologie osobnosti [A] (1)
20. 12. 2018 16:15 – 17:45 Základní témata filozofie [A] (2)
03. 01. 2019 08:30 – 10:00 Zdraví a nemoc
03. 01. 2019 10:30 – 17:30 Základy křesťanské etiky [A] (10)
03. 01. 2019 14:30 – 17:45 Vývojová psychologie 1 [A] (13)
04. 01. 2019 08:30 – 16:00 Základy křesťanské etiky [A] (11)
04. 01. 2019 08:30 – 20:30 Pastorální teologie a služba církve: Misiologie [A] (13)
05. 01. 2019 08:30 – 11:50 Úvod do sociologie [A] (3)
05. 01. 2019 08:30 – 11:50 Menšiny [A] (6)
05. 01. 2019 08:30 – 10:00 Úvod do Starého zákona 1 [A] (6)
05. 01. 2019 08:30 – 10:00 Úvod do hebrejštiny [A] (6)
05. 01. 2019 08:30 – 11:50 Pastorační praktikum 1 [A] (3)
05. 01. 2019 10:20 – 11:50 Exegeze Starého zákona 1 [A] (6)
05. 01. 2019 10:20 – 11:50 Vývojová psychologie 1 [A] (4)
05. 01. 2019 12:30 – 14:00 Systematická teologie: přehled 1 [A] (4)
05. 01. 2019 12:30 – 14:00 Pastorační dovednosti 1 [A] (6)
05. 01. 2019 12:30 – 14:00 Úvod do sociální politiky [A] (2)
05. 01. 2019 12:30 – 15:50 Řecká četba [A] (6)
05. 01. 2019 14:20 – 15:50 Angličtina : úvodní témata 1 [A] (4)
05. 01. 2019 16:00 – 16:45 Praxe průběžná: úvodní 1 PSP [A] (6)
05. 01. 2019 16:00 – 16:45 Praxe průběžná specializační 1 PSP [A] (2)
05. 01. 2019 16:00 – 16:45 Praxe průběžná úvodní 1 TPČ-P [A] (2)
10. 01. 2019 10:30 – 12:00 Praxe průběžná: úvodní 1 PSP [A] (9)
10. 01. 2019 12:45 – 14:15 Praxe průběžná rozšiřující 1 PSP [A] (14)
19. 01. 2019 08:30 – 10:00 Dobové pozadí Starého zákona [A] (1)
19. 01. 2019 10:20 – 11:50 Religionistika: nové náboženské směry [A] (1)
19. 01. 2019 12:30 – 14:00 Dějiny středověké církve [A] (1)
19. 01. 2019 12:30 – 14:00 Náboženství v religionistickém bádání [A] (1)
19. 01. 2019 12:30 – 16:00 Supervizní seminář k praxi PSP
19. 01. 2019 14:00 – 17:00 Praxe průběžná rozšiřující 1 TPČ-P [A] (1)
19. 01. 2019 14:00 – 17:00 Praxe průběžná rozšiřující 1 TPČ-P [A] (2)
19. 01. 2019 14:00 – 17:00 Praxe průběžná úvodní 1 TPČ-P [A] (3)
29. 01. 2019 08:30 – 10:00 Angličtina : seminář 2 [A] (1)
29. 01. 2019 08:30 – 10:00 Úvod do Nového zákona 2 [A] (1)
29. 01. 2019 10:30 – 12:00 Angličtina : úvodní témata 2 [A] (1)
29. 01. 2019 10:30 – 12:00 Dobové pozadí Starého zákona [A] (1)
29. 01. 2019 12:45 – 14:15 Hebrejská četba [A] (1)
29. 01. 2019 14:30 – 16:00 Úvod do hebrejštiny [A] (1)
29. 01. 2019 16:15 – 17:45 Dějiny středověké církve [A] (1)
30. 01. 2019 08:30 – 12:00 Teorie sociální práce [A] (1)
30. 01. 2019 08:30 – 12:00 Exegeze Starého zákona 1 [A] (1)
30. 01. 2019 08:30 – 12:00 Pastorální teologie a služba církve: Pastorální teologie [A] (3)
30. 01. 2019 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: identita 2 [A] (1)
30. 01. 2019 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: služba 2 [A] (1)
30. 01. 2019 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: společenství 2 [A] (1)
30. 01. 2019 14:30 – 17:45 Pastorační směry 2 [A] (1)
30. 01. 2019 14:30 – 16:00 Úvod do Starého zákona 2 [A] (1)
31. 01. 2019 08:30 – 12:00 Exegeze Nového zákona 2 [A] (1)
31. 01. 2019 08:30 – 12:00 Řečtina [A] (1)
31. 01. 2019 12:45 – 16:00 Pastorační dovednosti 2 [A] (1)
31. 01. 2019 16:15 – 17:45 Dějiny západního filozofického myšlení [A] (1)
01. 02. 2019 08:30 – 12:00 Sborová pastorace [A] (1)
02. 02. 2019 08:30 – 11:50 Pastorace zneužívaných [A] (1)
02. 02. 2019 08:30 – 10:00 Hebrejština [A] (1)
02. 02. 2019 08:30 – 11:50 Úvod do psychologie osobnosti [A] (1)
02. 02. 2019 08:30 – 10:00 Hebrejská četba [A] (1)
02. 02. 2019 10:20 – 11:50 Exegeze Starého zákona 2 [A] (1)
02. 02. 2019 12:30 – 15:50 Aplikovaná filozofie a etika sociální práce [A] (1)
02. 02. 2019 12:30 – 14:00 Pastorační dovednosti 2 [A] (1)
02. 02. 2019 14:20 – 15:50 Angličtina : úvodní témata 2 [A] (1)
02. 02. 2019 14:20 – 15:50 Angličtina : seminář 2 [A] (1)
02. 02. 2019 14:20 – 15:50 Dějiny dogmatu [A] (1)
05. 02. 2019 08:30 – 10:00 Angličtina : seminář 2 [A] (2)
05. 02. 2019 08:30 – 10:00 Úvod do Nového zákona 2 [A] (2)
05. 02. 2019 10:30 – 12:00 Angličtina : úvodní témata 2 [A] (2)
05. 02. 2019 10:30 – 12:00 Dobové pozadí Starého zákona [A] (2)
05. 02. 2019 12:45 – 14:15 Hebrejská četba [A] (2)
05. 02. 2019 14:30 – 16:00 Úvod do hebrejštiny [A] (2)
05. 02. 2019 16:15 – 17:45 Dějiny středověké církve [A] (2)
06. 02. 2019 08:30 – 12:00 Teorie sociální práce [A] (2)
06. 02. 2019 08:30 – 12:00 Teorie sociální práce [A] (2)
06. 02. 2019 08:30 – 12:00 Pastorální teologie a služba církve: Pastorální teologie [A] (2)
06. 02. 2019 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: identita 2 [A] (2)
06. 02. 2019 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: služba 2 [A] (2)
06. 02. 2019 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: společenství 2 [A] (2)
06. 02. 2019 14:30 – 17:45 Pastorační směry 2 [A] (2)
06. 02. 2019 14:30 – 16:00 Úvod do Starého zákona 2 [A] (2)
07. 02. 2019 08:30 – 12:00 Sociální výzkum v praxi [A] (2)
07. 02. 2019 08:30 – 12:00 Světové sociální problémy [A] (2)
07. 02. 2019 08:30 – 12:00 Exegeze Nového zákona 1 [A] (2)
07. 02. 2019 12:45 – 15:15 Pastorační dovednosti 2 [A] (2)
07. 02. 2019 12:45 – 17:45 Základy práva: sociální zabezpečení [A] (2)
07. 02. 2019 15:15 – 16:00 Praxe průběžná úvodní 2 TPČ-P [A] (2)
07. 02. 2019 15:15 – 16:00 Praxe průběžná rozšiřující 2 TPČ-P [A] (2)
07. 02. 2019 16:15 – 17:45 Dějiny západního filozofického myšlení [A] (2)
08. 02. 2019 08:30 – 16:00 Základy práva: sociální zabezpečení [A] (3)
09. 02. 2019 08:30 – 11:50 Pastorace zneužívaných [A] (2)
12. 02. 2019 08:30 – 10:00 Angličtina : seminář 2 [A] (3)
12. 02. 2019 08:30 – 10:00 Úvod do Nového zákona 2 [A] (3)
12. 02. 2019 10:30 – 12:00 Angličtina : úvodní témata 2 [A] (3)
12. 02. 2019 10:30 – 12:00 Dobové pozadí Starého zákona [A] (3)
12. 02. 2019 12:45 – 14:15 Hebrejská četba [A] (3)
12. 02. 2019 14:30 – 16:00 Vývojová psychologie 2 [A] (3)
12. 02. 2019 14:30 – 16:00 Úvod do hebrejštiny [A] (3)
12. 02. 2019 16:15 – 17:45 Dějiny středověké církve [A] (3)
13. 02. 2019 08:30 – 12:00 Metody sociální práce [A] (3)
13. 02. 2019 08:30 – 12:00 Exegeze Starého zákona 1 [A] (3)
13. 02. 2019 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: identita 2 [A] (3)
13. 02. 2019 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: služba 2 [A] (3)
13. 02. 2019 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: společenství 2 [A] (3)
13. 02. 2019 14:30 – 16:00 Úvod do Starého zákona 2 [A] (3)
13. 02. 2019 14:30 – 17:45 Integrace teologie a psychologie [A] (3)
14. 02. 2019 08:30 – 12:00 Exegeze Nového zákona 2 [A] (3)
14. 02. 2019 08:30 – 12:00 Řečtina [A] (3)
14. 02. 2019 12:45 – 15:15 Pastorační dovednosti 2 [A] (3)
14. 02. 2019 12:45 – 17:45 Témata křesťanské etiky [A] (3)
14. 02. 2019 16:15 – 17:45 Dějiny západního filozofického myšlení [A] (3)
15. 02. 2019 08:30 – 17:45 Témata křesťanské etiky [A] (4)
16. 02. 2019 08:30 – 11:50 Úvod do Starého zákona 2 [A] (3)
16. 02. 2019 08:30 – 11:50 Pastorace zneužívaných [A] (3)
16. 02. 2019 08:30 – 10:00 Hebrejština [A] (3)
16. 02. 2019 08:30 – 10:00 Hebrejská četba [A] (3)
16. 02. 2019 10:20 – 11:50 Exegeze Starého zákona 2 [A] (3)
16. 02. 2019 12:30 – 15:50 Interpretace starozákonních textů [A] (3)
16. 02. 2019 12:30 – 14:00 Pastorační dovednosti 2 [A] (3)
16. 02. 2019 14:20 – 15:50 Angličtina : úvodní témata 2 [A] (3)
16. 02. 2019 14:20 – 15:50 Angličtina : seminář 2 [A] (3)
16. 02. 2019 14:20 – 15:50 Dějiny dogmatu [A] (3)
19. 02. 2019 – 21. 02. 2019 Evangelikální fórum
19. 02. 2019 08:30 – 10:00 Angličtina : seminář 2 [A] (4)
19. 02. 2019 08:30 – 10:00 Úvod do Nového zákona 2 [A] (4)
19. 02. 2019 10:30 – 12:00 Angličtina : úvodní témata 2 [A] (4)
19. 02. 2019 10:30 – 12:00 Dobové pozadí Starého zákona [A] (4)
19. 02. 2019 12:45 – 14:15 Hebrejská četba [A] (4)
19. 02. 2019 14:30 – 17:45 Religionistika: světová náboženství [A] (4)
19. 02. 2019 14:30 – 16:00 Úvod do hebrejštiny [A] (4)
19. 02. 2019 16:15 – 17:45 Dějiny středověké církve [A] (4)
20. 02. 2019 08:30 – 12:00 Teorie sociální práce [A] (4)
20. 02. 2019 08:30 – 12:00 Teorie sociální práce [A] (4)
20. 02. 2019 08:30 – 12:00 Pastorální teologie a služba církve: Pastorální teologie [A] (4)
20. 02. 2019 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: identita 2 [A] (4)
20. 02. 2019 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: služba 2 [A] (4)
20. 02. 2019 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: společenství 2 [A] (4)
20. 02. 2019 14:30 – 17:45 Pastorační směry 2 [A] (4)
20. 02. 2019 14:30 – 16:00 Úvod do Starého zákona 2 [A] (4)
21. 02. 2019 08:30 – 12:00 Řečtina [A] (5)
21. 02. 2019 08:30 – 12:00 Exegeze Nového zákona 1 [A] (4)
21. 02. 2019 08:30 – 12:00 Sociální výzkum v praxi [A] (4)
21. 02. 2019 08:30 – 12:00 Světové sociální problémy [A] (4)
21. 02. 2019 12:45 – 16:00 Teologie Nového zákona [A] (5)
21. 02. 2019 12:45 – 17:45 Základy práva 1 [A] (5)
21. 02. 2019 16:15 – 17:45 Dějiny západního filozofického myšlení [A] (4)
22. 02. 2019 08:30 – 16:00 Základy práva 1 [A] (3)
23. 02. 2019 08:30 – 11:50 Pastorace zneužívaných [A] (4)
26. 02. 2019 08:30 – 10:00 Angličtina : seminář 2 [A] (5)
26. 02. 2019 08:30 – 10:00 Úvod do Nového zákona 2 [A] (5)
26. 02. 2019 10:30 – 12:00 Angličtina : úvodní témata 2 [A] (5)
26. 02. 2019 10:30 – 12:00 Dobové pozadí Starého zákona [A] (5)
26. 02. 2019 12:45 – 14:15 Hebrejská četba [A] (5)
26. 02. 2019 14:30 – 16:00 Úvod do hebrejštiny [A] (5)
26. 02. 2019 16:15 – 17:45 Dějiny středověké církve [A] (5)
27. 02. 2019 08:30 – 12:00 Metody sociální práce [A] (5)
27. 02. 2019 08:30 – 12:00 Exegeze Starého zákona 1 [A] (5)
27. 02. 2019 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: identita 2 [A] (5)
27. 02. 2019 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: služba 2 [A] (5)
27. 02. 2019 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: společenství 2 [A] (5)
27. 02. 2019 14:30 – 16:00 Úvod do Starého zákona 2 [A] (5)
27. 02. 2019 14:30 – 17:45 Integrace teologie a psychologie [A] (5)
28. 02. 2019 08:30 – 12:00 Exegeze Nového zákona 2 [A] (5)
28. 02. 2019 16:15 – 17:45 Dějiny západního filozofického myšlení [A] (5)
01. 03. 2019 08:30 – 12:00 Sborová pastorace [A] (5)
01. 03. 2019 09:00 – 19:00 Seminář praktické teologie [A] (5)
02. 03. 2019 08:30 – 11:50 Úvod do Starého zákona 2 [A] (5)
02. 03. 2019 08:30 – 10:00 Hebrejština [A] (5)
02. 03. 2019 08:30 – 10:00 Hebrejská četba [A] (5)
02. 03. 2019 10:20 – 11:50 Exegeze Starého zákona 2 [A] (5)
02. 03. 2019 12:30 – 15:50 Aplikovaná filozofie a etika sociální práce [A] (5)
02. 03. 2019 12:30 – 14:00 Pastorační dovednosti 2 [A] (5)
02. 03. 2019 14:20 – 15:50 Angličtina : úvodní témata 2 [A] (5)
02. 03. 2019 14:20 – 15:50 Angličtina : seminář 2 [A] (5)
02. 03. 2019 14:20 – 15:50 Dějiny dogmatu [A] (5)
05. 03. 2019 08:30 – 10:00 Angličtina : seminář 2 [A] (6)
05. 03. 2019 08:30 – 10:00 Úvod do Nového zákona 2 [A] (6)
05. 03. 2019 10:30 – 12:00 Angličtina : úvodní témata 2 [A] (6)
05. 03. 2019 10:30 – 12:00 Dobové pozadí Starého zákona [A] (6)
05. 03. 2019 12:45 – 14:15 Hebrejská četba [A] (6)
05. 03. 2019 14:30 – 16:00 Úvod do hebrejštiny [A] (6)
05. 03. 2019 14:30 – 16:00 Úvod do psychologie osobnosti [A] (6)
05. 03. 2019 14:30 – 17:45 Religionistika: světová náboženství [A] (6)
05. 03. 2019 16:15 – 17:45 Dějiny středověké církve [A] (6)
05. 03. 2019 16:15 – 17:45 Úvod do psychologie osobnosti [A] (1)
06. 03. 2019 08:30 – 12:00 Religionistika: světová náboženství [A] (2)
06. 03. 2019 08:30 – 12:00 Teorie sociální práce [A] (6)
06. 03. 2019 08:30 – 12:00 Teorie sociální práce [A] (6)
06. 03. 2019 08:30 – 12:00 Pastorální teologie a služba církve: Pastorální teologie [A] (6)
06. 03. 2019 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: společenství 2 [A] (6)
06. 03. 2019 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: identita 2 [A] (6)
06. 03. 2019 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: služba 2 [A] (6)
06. 03. 2019 14:30 – 17:45 Pastorační směry 2 [A] (6)
06. 03. 2019 14:30 – 16:00 Úvod do Starého zákona 2 [A] (6)
07. 03. 2019 08:30 – 12:00 Exegeze Nového zákona 1 [A] (6)
07. 03. 2019 08:30 – 12:00 Sociální výzkum v praxi [A] (6)
07. 03. 2019 08:30 – 12:00 Světové sociální problémy [A] (6)
07. 03. 2019 12:45 – 17:45 Základy práva: sociální zabezpečení [A] (6)
07. 03. 2019 12:45 – 15:15 Pastorační dovednosti 2 [A] (6)
07. 03. 2019 16:15 – 17:45 Dějiny západního filozofického myšlení [A] (6)
08. 03. 2019 08:30 – 16:00 Základy práva: sociální zabezpečení [A] (7)
12. 03. 2019 08:30 – 10:00 Angličtina : seminář 2 [A] (7)
12. 03. 2019 08:30 – 10:00 Úvod do Nového zákona 2 [A] (7)
12. 03. 2019 10:30 – 12:00 Angličtina : úvodní témata 2 [A] (7)
12. 03. 2019 10:30 – 12:00 Dobové pozadí Starého zákona [A] (7)
12. 03. 2019 12:45 – 14:15 Hebrejská četba [A] (7)
12. 03. 2019 14:30 – 16:00 Úvod do hebrejštiny [A] (7)
12. 03. 2019 14:30 – 16:00 Úvod do psychologie osobnosti [A] (7)
12. 03. 2019 14:30 – 16:00 Vývojová psychologie 2 [A] (7)
12. 03. 2019 16:15 – 17:45 Dějiny středověké církve [A] (7)
12. 03. 2019 16:15 – 17:45 Úvod do psychologie osobnosti [A] (2)
13. 03. 2019 08:30 – 12:00 Metody sociální práce [A] (7)
13. 03. 2019 08:30 – 12:00 Exegeze Starého zákona 1 [A] (7)
13. 03. 2019 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: společenství 2 [A] (7)
13. 03. 2019 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: identita 2 [A] (7)
13. 03. 2019 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: služba 2 [A] (7)
13. 03. 2019 14:30 – 16:00 Úvod do Starého zákona 2 [A] (7)
13. 03. 2019 14:30 – 17:45 Integrace teologie a psychologie [A] (7)
14. 03. 2019 08:30 – 12:00 Řečtina [A] (7)
14. 03. 2019 08:30 – 12:00 Exegeze Nového zákona 2 [A] (7)
14. 03. 2019 12:45 – 16:00 Teologie Nového zákona [A] (7)
14. 03. 2019 16:15 – 17:45 Dějiny západního filozofického myšlení [A] (7)
15. 03. 2019 08:30 – 16:00 Katechetika [A] (7)
16. 03. 2019 08:30 – 15. 03. 2019 16:00 Katechetika [A] (8)
16. 03. 2019 08:30 – 10:00 Hebrejština [A] (7)
16. 03. 2019 08:30 – 11:50 Úvod do psychologie osobnosti [A] (7)
16. 03. 2019 08:30 – 10:00 Hebrejská četba [A] (6)
16. 03. 2019 10:20 – 11:50 Exegeze Starého zákona 2 [A] (7)
16. 03. 2019 12:30 – 15:50 Interpretace starozákonních textů [A] (7)
16. 03. 2019 12:30 – 14:00 Pastorační dovednosti 2 [A] (7)
16. 03. 2019 14:20 – 15:50 Angličtina : úvodní témata 2 [A] (7)
16. 03. 2019 14:20 – 15:50 Angličtina : seminář 2 [A] (7)
16. 03. 2019 14:20 – 15:50 Dějiny dogmatu [A] (7)
19. 03. 2019 08:30 – 10:00 Angličtina : seminář 2 [A] (8)
19. 03. 2019 08:30 – 10:00 Úvod do Nového zákona 2 [A] (8)
19. 03. 2019 10:30 – 12:00 Angličtina : úvodní témata 2 [A] (8)
19. 03. 2019 10:30 – 12:00 Dobové pozadí Starého zákona [A] (8)
19. 03. 2019 12:45 – 14:15 Hebrejská četba [A] (8)
19. 03. 2019 14:30 – 16:00 Úvod do hebrejštiny [A] (8)
19. 03. 2019 14:30 – 17:45 Religionistika: světová náboženství [A] (8)
19. 03. 2019 16:15 – 17:45 Dějiny středověké církve [A] (8)
20. 03. 2019 08:30 – 12:00 Religionistika: světová náboženství [A] (3)
20. 03. 2019 08:30 – 12:00 Teorie sociální práce [A] (8)
20. 03. 2019 08:30 – 12:00 Teorie sociální práce [A] (8)
20. 03. 2019 08:30 – 12:00 Pastorální teologie a služba církve: Pastorální teologie [A] (8)
20. 03. 2019 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: společenství 2 [A] (8)
20. 03. 2019 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: identita 2 [A] (8)
20. 03. 2019 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: služba 2 [A] (8)
20. 03. 2019 14:30 – 17:45 Pastorační směry 2 [A] (8)
20. 03. 2019 14:30 – 16:00 Úvod do Starého zákona 2 [A] (8)
21. 03. 2019 08:30 – 12:00 Exegeze Nového zákona 1 [A] (8)
21. 03. 2019 08:30 – 10:00 Sociální výzkum v praxi [A] (8)
21. 03. 2019 08:30 – 12:00 Světové sociální problémy [A] (8)
21. 03. 2019 12:45 – 15:15 Pastorační dovednosti 2 [A] (8)
21. 03. 2019 15:15 – 16:00 Praxe průběžná úvodní 2 TPČ-P [A] (8)
21. 03. 2019 15:15 – 16:00 Praxe průběžná rozšiřující 2 TPČ-P [A] (8)
21. 03. 2019 16:15 – 17:45 Dějiny západního filozofického myšlení [A] (8)
26. 03. 2019 08:30 – 10:00 Angličtina : seminář 2 [A] (9)
26. 03. 2019 08:30 – 10:00 Úvod do Nového zákona 2 [A] (9)
26. 03. 2019 10:30 – 12:00 Angličtina : úvodní témata 2 [A] (9)
26. 03. 2019 10:30 – 12:00 Dobové pozadí Starého zákona [A] (9)
26. 03. 2019 12:45 – 14:15 Hebrejská četba [A] (9)
26. 03. 2019 14:30 – 16:00 Úvod do hebrejštiny [A] (9)
26. 03. 2019 14:30 – 16:00 Vývojová psychologie 2 [A] (9)
26. 03. 2019 16:15 – 17:45 Dějiny středověké církve [A] (9)
27. 03. 2019 08:30 – 10:00 Metody sociální práce [A] (9)
27. 03. 2019 08:30 – 12:00 Exegeze Starého zákona 1 [A] (9)
27. 03. 2019 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: společenství 2 [A] (9)
27. 03. 2019 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: identita 2 [A] (9)
27. 03. 2019 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: služba 2 [A] (9)
27. 03. 2019 14:30 – 16:00 Úvod do Starého zákona 2 [A] (9)
27. 03. 2019 14:30 – 17:45 Integrace teologie a psychologie [A] (9)
28. 03. 2019 08:30 – 12:00 Řečtina [A] (9)
28. 03. 2019 08:30 – 12:00 Exegeze Nového zákona 2 [A] (9)
28. 03. 2019 12:45 – 15:15 Pastorační dovednosti 2 [A] (9)
28. 03. 2019 16:15 – 17:45 Dějiny západního filozofického myšlení [A] (9)
02. 04. 2019 08:30 – 10:00 Angličtina : seminář 2 [A] (10)
02. 04. 2019 08:30 – 10:00 Úvod do Nového zákona 2 [A] (10)
02. 04. 2019 10:30 – 12:00 Angličtina : úvodní témata 2 [A] (10)
02. 04. 2019 10:30 – 12:00 Dobové pozadí Starého zákona [A] (10)
02. 04. 2019 12:45 – 14:15 Hebrejská četba [A] (10)
02. 04. 2019 14:30 – 16:00 Úvod do hebrejštiny [A] (10)
02. 04. 2019 14:30 – 16:00 Vývojová psychologie 2 [A] (10)
02. 04. 2019 16:15 – 17:45 Dějiny středověké církve [A] (10)
03. 04. 2019 08:30 – 12:00 Teorie sociální práce [A] (10)
03. 04. 2019 08:30 – 12:00 Teorie sociální práce [A] (10)
03. 04. 2019 08:30 – 12:00 Exegeze Starého zákona 1 [A] (10)
03. 04. 2019 08:30 – 12:00 Pastorální teologie a služba církve: Pastorální teologie [A] (10)
03. 04. 2019 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: společenství 2 [A] (10)
03. 04. 2019 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: identita 2 [A] (10)
03. 04. 2019 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: služba 2 [A] (10)
03. 04. 2019 14:30 – 17:45 Pastorační směry 2 [A] (10)
03. 04. 2019 14:30 – 16:00 Úvod do Starého zákona 2 [A] (10)
04. 04. 2019 08:30 – 12:00 Exegeze Nového zákona 1 [A] (10)
04. 04. 2019 08:30 – 12:00 Světové sociální problémy [A] (10)
04. 04. 2019 12:45 – 15:15 Pastorační dovednosti 2 [A] (10)
04. 04. 2019 15:15 – 16:00 Praxe průběžná úvodní 2 TPČ-P [A] (10)
04. 04. 2019 15:15 – 16:00 Praxe průběžná rozšiřující 2 TPČ-P [A] (10)
04. 04. 2019 16:15 – 17:45 Dějiny západního filozofického myšlení [A] (10)
05. 04. 2019 08:30 – 12:00 Sborová pastorace [A] (10)
06. 04. 2019 08:30 – 11:50 Úvod do Starého zákona 2 [A] (2)
06. 04. 2019 08:30 – 10:00 Hebrejština [A] (2)
06. 04. 2019 08:30 – 10:00 Hebrejská četba [A] (4)
06. 04. 2019 10:20 – 11:50 Exegeze Starého zákona 2 [A] (2)
06. 04. 2019 12:30 – 15:50 Aplikovaná filozofie a etika sociální práce [A] (3)
06. 04. 2019 12:30 – 16. 04. 2019 14:00 Pastorační dovednosti 2 [A] (2)
06. 04. 2019 14:20 – 15:50 Angličtina : úvodní témata 2 [A] (2)
06. 04. 2019 14:20 – 15:50 Angličtina : seminář 2 [A] (6)
06. 04. 2019 14:20 – 15:50 Dějiny dogmatu [A] (2)
09. 04. 2019 08:30 – 10:00 Úvod do Nového zákona 2 [A] (11)
09. 04. 2019 08:30 – 10:00 Angličtina : seminář 2 [A] (11)
09. 04. 2019 10:30 – 12:00 Angličtina : úvodní témata 2 [A] (11)
09. 04. 2019 10:30 – 12:00 Dobové pozadí Starého zákona [A] (11)
09. 04. 2019 12:45 – 14:15 Hebrejská četba [A] (11)
09. 04. 2019 14:30 – 16:00 Úvod do hebrejštiny [A] (11)
09. 04. 2019 14:30 – 16:00 Úvod do psychologie osobnosti [A] (11)
09. 04. 2019 14:30 – 17:45 Religionistika: světová náboženství [A] (11)
09. 04. 2019 16:15 – 12. 04. 2019 17:45 Úvod do psychologie osobnosti [A] (3)
09. 04. 2019 16:15 – 17:45 Dějiny středověké církve [A] (11)
10. 04. 2019 08:30 – 12:00 Religionistika: světová náboženství [A] (5)
10. 04. 2019 08:30 – 12:00 Teorie sociální práce [A] (11)
10. 04. 2019 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: společenství 2 [A] (11)
10. 04. 2019 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: identita 2 [A] (11)
10. 04. 2019 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: služba 2 [A] (11)
10. 04. 2019 14:30 – 16:00 Úvod do Starého zákona 2 [A] (11)
10. 04. 2019 14:30 – 17:45 Integrace teologie a psychologie [A] (11)
11. 04. 2019 08:30 – 12:00 Řečtina [A] (11)
11. 04. 2019 08:30 – 12:00 Exegeze Nového zákona 2 [A] (11)
11. 04. 2019 12:45 – 17:45 Základy práva 1 [A] (11)
11. 04. 2019 12:45 – 16:00 Teologie Nového zákona [A] (3)
11. 04. 2019 16:15 – 17:45 Dějiny západního filozofického myšlení [A] (11)
12. 04. 2019 08:30 – 16:00 Základy práva 1 [A] (4)
13. 04. 2019 09:00 – 17:00 Liturgika [A] (1)
14. 04. 2019 09:00 – 17:00 Liturgika [A] (3)
15. 04. 2019 – 22. 04. 2019 Velikonoční prázdniny
23. 04. 2019 08:30 – 10:00 Úvod do Nového zákona 2 [A] (12)
23. 04. 2019 08:30 – 10:00 Angličtina : seminář 2 [A] (12)
23. 04. 2019 10:30 – 12:00 Angličtina : úvodní témata 2 [A] (12)
23. 04. 2019 10:30 – 12:00 Dobové pozadí Starého zákona [A] (12)
23. 04. 2019 12:45 – 14:15 Hebrejská četba [A] (12)
23. 04. 2019 14:30 – 16:00 Úvod do hebrejštiny [A] (12)
23. 04. 2019 14:30 – 17:00 Vývojová psychologie 2 [A] (12)
23. 04. 2019 16:15 – 17:45 Dějiny středověké církve [A] (12)
24. 04. 2019 08:30 – 12:00 Exegeze Starého zákona 1 [A] (12)
24. 04. 2019 08:30 – 12:00 Pastorální teologie a služba církve: Pastorální teologie [A] (12)
24. 04. 2019 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: společenství 2 [A] (12)
24. 04. 2019 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: identita 2 [A] (12)
24. 04. 2019 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: služba 2 [A] (12)
24. 04. 2019 14:30 – 16:00 Úvod do Starého zákona 2 [A] (12)
24. 04. 2019 14:30 – 17:45 Integrace teologie a psychologie [A] (12)
25. 04. 2019 08:30 – 12:00 Řečtina [A] (12)
25. 04. 2019 08:30 – 12:00 Exegeze Nového zákona 2 [A] (12)
25. 04. 2019 12:45 – 15:15 Pastorační dovednosti 2 [A] (12)
25. 04. 2019 16:15 – 17:45 Dějiny západního filozofického myšlení [A] (12)
27. 04. 2019 08:30 – 10:00 Hebrejština [A] (6)
27. 04. 2019 08:30 – 11:50 Úvod do psychologie osobnosti [A] (6)
27. 04. 2019 08:30 – 10:00 Hebrejská četba [A] (7)
27. 04. 2019 10:20 – 11:50 Exegeze Starého zákona 2 [A] (4)
27. 04. 2019 12:30 – 15:50 Interpretace starozákonních textů [A] (2)
27. 04. 2019 12:30 – 14:00 Pastorační dovednosti 2 [A] (4)
27. 04. 2019 14:20 – 15:50 Angličtina : úvodní témata 2 [A] (4)
27. 04. 2019 14:20 – 15:50 Angličtina : seminář 2 [A] (4)
27. 04. 2019 14:20 – 15:50 Dějiny dogmatu [A] (4)
30. 04. 2019 08:30 – 10:00 Úvod do Nového zákona 2 [A] (13)
30. 04. 2019 08:30 – 10:00 Angličtina : seminář 2 [A] (13)
30. 04. 2019 10:30 – 12:00 Angličtina : úvodní témata 2 [A] (13)
30. 04. 2019 10:30 – 12:00 Dobové pozadí Starého zákona [A] (13)
30. 04. 2019 12:45 – 14:15 Hebrejská četba [A] (13)
30. 04. 2019 14:30 – 16:00 Úvod do hebrejštiny [A] (13)
30. 04. 2019 14:30 – 17:00 Vývojová psychologie 2 [A] (13)
30. 04. 2019 16:15 – 17:45 Dějiny středověké církve [A] (13)
01. 05. 2019 – 01. 05. 2019 Svátek práce
01. 05. 2019 14:30 – 17:45 Pastorační směry 2 [A] (11)
02. 05. 2019 08:30 – 12:00 Exegeze Nového zákona 1 [A] (13)
02. 05. 2019 08:30 – 12:00 Světové sociální problémy [A] (13)
02. 05. 2019 12:45 – 16:00 Teologie Nového zákona [A] (4)
02. 05. 2019 16:15 – 17:45 Dějiny západního filozofického myšlení [A] (13)
03. 05. 2019 08:30 – 10:00 Sborová pastorace [A] (13)
07. 05. 2019 08:30 – 10:00 Úvod do Nového zákona 2 [A] (14)
07. 05. 2019 08:30 – 10:00 Angličtina : seminář 2 [A] (14)
07. 05. 2019 10:30 – 12:00 Angličtina : úvodní témata 2 [A] (14)
07. 05. 2019 10:30 – 12:00 Dobové pozadí Starého zákona [A] (14)
07. 05. 2019 12:45 – 14:15 Hebrejská četba [A] (14)
07. 05. 2019 14:30 – 16:00 Úvod do psychologie osobnosti [A] (9)
07. 05. 2019 14:30 – 16:00 Úvod do hebrejštiny [A] (14)
07. 05. 2019 16:15 – 17:45 Dějiny středověké církve [A] (14)
08. 05. 2019 – 08. 05. 2019 Den vítězství
08. 05. 2019 14:30 – 17:45 Integrace teologie a psychologie [A] (1)
09. 05. 2019 08:30 – 12:00 Exegeze Nového zákona 1 [A] (14)
09. 05. 2019 08:30 – 12:00 Světové sociální problémy [A] (14)
09. 05. 2019 12:45 – 15:15 Pastorační dovednosti 2 [A] (13)
09. 05. 2019 15:15 – 16:00 Praxe průběžná úvodní 2 TPČ-P [A] (5)
09. 05. 2019 15:15 – 16:00 Praxe průběžná rozšiřující 2 TPČ-P [A] (9)
09. 05. 2019 16:15 – 17:45 Dějiny západního filozofického myšlení [A] (14)
11. 05. 2019 08:30 – 10:00 Úvod do Starého zákona 2 [A] (6)
11. 05. 2019 08:30 – 10:00 Úvod do psychologie osobnosti [A] (3)
11. 05. 2019 08:30 – 10:00 Hebrejština [A] (4)
11. 05. 2019 08:30 – 10:00 Hebrejská četba [A] (2)
11. 05. 2019 10:20 – 11:50 Exegeze Starého zákona 2 [A] (6)
11. 05. 2019 12:30 – 14:00 Aplikovaná filozofie a etika sociální práce [A] (2)
11. 05. 2019 12:30 – 14:00 Interpretace starozákonních textů [A] (4)
11. 05. 2019 12:30 – 14:00 Pastorační dovednosti 2 [A] (6)
11. 05. 2019 14:20 – 15:50 Angličtina : úvodní témata 2 [A] (6)
11. 05. 2019 14:20 – 15:50 Angličtina : seminář 2 [A] (2)
11. 05. 2019 14:20 – 15:50 Dějiny dogmatu [A] (6)
01. 06. 2019 16:00 – 17:00 Praxe průběžná úvodní 2 TPČ-P [A] (9)
01. 06. 2019 16:00 – 17:00 Praxe průběžná rozšiřující 2 TPČ-P [A] (7)
14. 06. 2019 09:00 – 19:00 Zdravé a nezdravé zakoušení ztráty [A] (1)
15. 06. 2019 08:00 – 18:00 Zdravé a nezdravé zakoušení ztráty [A] (2)
25. 02. 2020 – 27. 02. 2020 Evangelikální fórum

Stoliňská 2417/41a, 193 00 Praha 9  •  Zobrazit na mapě  •  Bankovní účet: 2800129338/2010  •  IČ: 41690184