Všechno (bez stránkování)

Rozvrhy denního a kombinovaného studia ke stažení:

  • Rozvrh denního studia: LO 2019/20 [pdf]
  • Rozvrh kombinovaného studia: LO 2019/20 [pdf]
  • Seznam a výklad zkratek předmětů: Zkratky LO 2020 [pdf]
  • Termíny konzultací kombinovaného studia:
    • Zimní období 2019/20: 7.9., 21.9., 5.10., 19.10., 9.11., 7.12., 4.1. a 18.1. (zkoušky)
    • Letní období 2019/20: 1.2., 22.2., 7.3., 21.3., 4.4., 18.4., 16.5. a 6. 6. (zkoušky)
  • Konzultační hodiny studijního oddělení: v pracovních dnech zpravidla Út – St – Čt 9:00-12:00 a 13:00-16:00, během sobotních konzultací kombinovaného studia  (viz výše), v jinou dobu po předchozí dohodě

Druh kalendáře: denní | týdenní | měsíční | roční | bez stránkování |


iCal

19. 02. 2020 08:00 – 16:00 Den otevřených dveří
19. 02. 2020 08:30 – 12:00 Religionistika: světová náboženství [A] (2)
19. 02. 2020 08:30 – 10:00 Úvod do Starého zákona 2 [A] (4)
19. 02. 2020 10:30 – 12:00 Pastorální teologie a služba církve: Pastorální teologie [A] (4)
19. 02. 2020 10:30 – 12:00 Teologie Starého zákona [A] (4)
19. 02. 2020 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: identita 2 [A] (4)
19. 02. 2020 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: služba 2 [A] (4)
19. 02. 2020 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: společenství 2 [A] (4)
19. 02. 2020 14:30 – 16:00 Exegeze Starého zákona 1 [A] (4)
19. 02. 2020 14:30 – 16:00 Integrace teologie a psychologie [A] (4)
19. 02. 2020 14:30 – 17:45 Specifické oblasti v sociální politice [A] (2)
19. 02. 2020 14:30 – 16:00 Dějiny dogmatu [A] (4)
19. 02. 2020 16:15 – 17:45 Dějiny středověké církve [A] (4)
19. 02. 2020 16:15 – 17:45 Pastorační směry 2 [A] (4)
20. 02. 2020 08:30 – 12:00 Aplikovaná sociologie [A] (4)
20. 02. 2020 08:30 – 12:00 Systematická teologie: přehled 2 [A] (4)
20. 02. 2020 10:30 – 12:00 Řečtina [A] (4)
20. 02. 2020 12:45 – 14:15 Pastorační dovednosti 2 [A] (4)
20. 02. 2020 14:30 – 17:45 Sociální patologie: seminář [A] (2)
20. 02. 2020 14:30 – 17:45 Pastorace manželství a rodiny [A] (4)
21. 02. 2020 15:05 – 19:20 Sborová pastorace [A] (4)
22. 02. 2020 – 22. 02. 2020 Konzultace kombinovaného studia
22. 02. 2020 08:00 – 16:00 Den otevřených dveří
22. 02. 2020 08:30 – 10:00 Úvod do Nového zákona 2 [A] (2)
22. 02. 2020 08:30 – 10:00 Teologie Nového zákona [A] (2)
22. 02. 2020 10:20 – 11:50 Aplikovaná filozofie a etika sociální práce [A] (1)
22. 02. 2020 10:20 – 11:50 Řečtina [A] (2)
22. 02. 2020 10:20 – 11:50 Exegeze Nového zákona 2 [A] (2)
22. 02. 2020 12:30 – 15:50 Pastorální teologie a služba církve: Praktická eklesiologie [A] (1)
22. 02. 2020 12:30 – 15:50 Sociální psychologie 1-2 [A] (1)
22. 02. 2020 12:30 – 15:50 Sociální psychologie 1-2 [A] (1)
25. 02. 2020 08:30 – 10:00 Úvod do Nového zákona 2 [A] (5)
25. 02. 2020 08:30 – 10:00 Angličtina : seminář 2 [A] (5)
25. 02. 2020 10:30 – 14:15 Angličtina : úvodní témata 2 [A] (5)
25. 02. 2020 10:30 – 12:00 Církve a jejich eklesiologie v novověku [A] (5)
25. 02. 2020 10:30 – 12:00 Dobové pozadí Starého zákona [A] (5)
25. 02. 2020 10:30 – 12:00 Aplikovaná filozofie a etika sociální práce [A] (4)
25. 02. 2020 12:45 – 14:15 Hebrejská četba [A] (5)
25. 02. 2020 14:30 – 16:00 Úvod do hebrejštiny [A] (5)
25. 02. 2020 14:30 – 16:00 Teologie Nového zákona [A] (5)
25. 02. 2020 14:30 – 17:45 Teorie sociální práce [A] (5)
26. 02. 2020 08:30 – 10:00 Homiletický seminář [A] (5)
26. 02. 2020 08:30 – 10:00 Metody sociální práce [A] (2)
26. 02. 2020 08:30 – 10:00 Úvod do Starého zákona 2 [A] (5)
26. 02. 2020 10:30 – 12:00 Pastorální teologie a služba církve: Pastorální teologie [A] (5)
26. 02. 2020 10:30 – 12:00 Sociální výzkum v praxi [A] (4)
26. 02. 2020 10:30 – 12:00 Teologie Starého zákona [A] (5)
26. 02. 2020 10:30 – 12:00 Úvod do psychologie osobnosti [A] (5)
26. 02. 2020 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: identita 2 [A] (5)
26. 02. 2020 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: služba 2 [A] (5)
26. 02. 2020 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: společenství 2 [A] (5)
26. 02. 2020 14:30 – 16:00 Exegeze Starého zákona 1 [A] (5)
26. 02. 2020 14:30 – 16:00 Integrace teologie a psychologie [A] (5)
26. 02. 2020 14:30 – 16:00 Dějiny dogmatu [A] (5)
26. 02. 2020 16:15 – 17:45 Dějiny středověké církve [A] (5)
26. 02. 2020 16:15 – 17:45 Pastorační směry 2 [A] (5)
27. 02. 2020 08:30 – 14:15 Pastoračně sociální práce s delikventy [A] (5)
27. 02. 2020 10:30 – 14:15 Řízení sborové práce [A] (5)
27. 02. 2020 10:30 – 12:00 Řečtina [A] (5)
27. 02. 2020 12:45 – 14:15 Pastorační dovednosti 2 [A] (5)
27. 02. 2020 14:30 – 16:00 Praxe průběžná rozšiřující 2 TPČ-P [A] (2)
27. 02. 2020 14:30 – 16:00 Praxe průběžná rozšiřující 2 TPČ-T [A] (2)
27. 02. 2020 14:30 – 16:00 Praxe průběžná specializační 2 TPČ-T [A] (2)
27. 02. 2020 14:30 – 16:00 Praxe průběžná úvodní 2 TPČ-T [A] (2)
27. 02. 2020 14:30 – 16:00 Praxe průběžná: úvodní 2 PSP [A] (2)
27. 02. 2020 14:30 – 16:00 Praxe průběžná úvodní 2 TPČ-P [A] (2)
27. 02. 2020 14:30 – 16:00 Praxe průběžná rozšiřující 2 PSP [A] (2)
27. 02. 2020 16:15 – 17:45 Pedagogická intervence [A] (5)
27. 02. 2020 16:15 – 17:45 Dějiny západního filozofického myšlení [A] (5)
28. 02. 2020 08:30 – 17:30 Základy práva 1 [A] (1)
28. 02. 2020 08:30 – 15:50 Témata křesťanské etiky [A] (5)
28. 02. 2020 08:30 – 15:50 Témata křesťanské etiky [A] (1)
29. 02. 2020 08:30 – 15:50 Témata křesťanské etiky [A] (4)
29. 02. 2020 08:30 – 15:50 Témata křesťanské etiky [A] (2)
29. 02. 2020 08:30 – 15:05 Pastorační směry 2 [A] (1)
03. 03. 2020 08:30 – 10:00 Úvod do Nového zákona 2 [A] (6)
03. 03. 2020 08:30 – 10:00 Angličtina : seminář 2 [A] (6)
03. 03. 2020 10:30 – 14:15 Angličtina : úvodní témata 2 [A] (6)
03. 03. 2020 10:30 – 12:00 Církve a jejich eklesiologie v novověku [A] (6)
03. 03. 2020 10:30 – 12:00 Dobové pozadí Starého zákona [A] (6)
03. 03. 2020 10:30 – 12:00 Aplikovaná filozofie a etika sociální práce [A] (5)
03. 03. 2020 12:45 – 14:15 Hebrejská četba [A] (6)
03. 03. 2020 12:45 – 14:15 Psychopatologie 2 [A] (6)
03. 03. 2020 14:30 – 16:00 Úvod do hebrejštiny [A] (6)
03. 03. 2020 14:30 – 16:00 Vývojová psychologie 2 [A] (3)
03. 03. 2020 14:30 – 17:45 Teologie náboženství [A] (3)
03. 03. 2020 14:30 – 17:45 Sociální patologie: seminář [A] (3)
04. 03. 2020 08:30 – 12:00 Religionistika: světová náboženství [A] (3)
04. 03. 2020 08:30 – 10:00 Úvod do Starého zákona 2 [A] (6)
04. 03. 2020 10:30 – 12:00 Pastorální teologie a služba církve: Pastorální teologie [A] (6)
04. 03. 2020 10:30 – 12:00 Teologie Starého zákona [A] (6)
04. 03. 2020 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: identita 2 [A] (6)
04. 03. 2020 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: služba 2 [A] (6)
04. 03. 2020 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: společenství 2 [A] (6)
04. 03. 2020 14:30 – 16:00 Exegeze Starého zákona 1 [A] (6)
04. 03. 2020 14:30 – 16:00 Integrace teologie a psychologie [A] (6)
04. 03. 2020 14:30 – 17:45 Specifické oblasti v sociální politice [A] (3)
04. 03. 2020 14:30 – 16:00 Dějiny dogmatu [A] (6)
04. 03. 2020 16:15 – 17:45 Dějiny středověké církve [A] (6)
04. 03. 2020 16:15 – 17:45 Pastorační směry 2 [A] (6)
05. 03. 2020 08:30 – 12:00 Aplikovaná sociologie [A] (6)
05. 03. 2020 08:30 – 12:00 Systematická teologie: přehled 2 [A] (6)
05. 03. 2020 10:30 – 12:00 Řečtina [A] (6)
05. 03. 2020 12:45 – 14:15 Pastorační dovednosti 2 [A] (6)
05. 03. 2020 14:30 – 17:00 Praxe průběžná specializační 2 PSP [A] (2)
05. 03. 2020 14:30 – 17:00 Pastorační praktikum 2 [A] (6)
05. 03. 2020 16:15 – 17:45 Dějiny západního filozofického myšlení [A] (6)
05. 03. 2020 17:00 – 17:45 Pedagogická intervence [A] (6)
07. 03. 2020 – 07. 03. 2020 Konzultace kombinovaného studia
07. 03. 2020 08:30 – 10:00 Úvod do Nového zákona 2 [A] (3)
07. 03. 2020 08:30 – 10:00 Teologie Nového zákona [A] (3)
07. 03. 2020 10:20 – 11:50 Aplikovaná filozofie a etika sociální práce [A] (2)
07. 03. 2020 10:20 – 11:50 Řečtina [A] (3)
07. 03. 2020 10:20 – 11:50 Exegeze Nového zákona 2 [A] (3)
07. 03. 2020 12:30 – 15:50 Systematická teologie: přehled 2 [A] (2)
07. 03. 2020 12:30 – 15:50 Psychopatologie 2 [A] (2)
10. 03. 2020 08:30 – 10:00 Úvod do Nového zákona 2 [A] (7)
10. 03. 2020 08:30 – 10:00 Angličtina : seminář 2 [A] (7)
10. 03. 2020 10:30 – 14:15 Angličtina : úvodní témata 2 [A] (7)
10. 03. 2020 10:30 – 12:00 Církve a jejich eklesiologie v novověku [A] (7)
10. 03. 2020 10:30 – 12:00 Dobové pozadí Starého zákona [A] (7)
10. 03. 2020 10:30 – 12:00 Aplikovaná filozofie a etika sociální práce [A] (6)
10. 03. 2020 12:45 – 14:15 Hebrejská četba [A] (7)
10. 03. 2020 14:30 – 16:00 Úvod do hebrejštiny [A] (7)
10. 03. 2020 14:30 – 16:00 Teologie Nového zákona [A] (7)
10. 03. 2020 14:30 – 17:45 Teorie sociální práce [A] (7)
11. 03. 2020 08:30 – 10:00 Homiletický seminář [A] (7)
11. 03. 2020 08:30 – 10:00 Metody sociální práce [A] (3)
11. 03. 2020 08:30 – 10:00 Úvod do Starého zákona 2 [A] (7)
11. 03. 2020 10:30 – 12:00 Úvod do psychologie osobnosti [A] (7)
11. 03. 2020 10:30 – 12:00 Pastorální teologie a služba církve: Pastorální teologie [A] (7)
11. 03. 2020 10:30 – 12:00 Sociální výzkum v praxi [A] (6)
11. 03. 2020 10:30 – 12:00 Teologie Starého zákona [A] (7)
11. 03. 2020 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: identita 2 [A] (7)
11. 03. 2020 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: služba 2 [A] (7)
11. 03. 2020 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: společenství 2 [A] (7)
11. 03. 2020 14:30 – 16:00 Exegeze Starého zákona 1 [A] (7)
11. 03. 2020 14:30 – 16:00 Integrace teologie a psychologie [A] (7)
11. 03. 2020 14:30 – 16:00 Dějiny dogmatu [A] (7)
11. 03. 2020 16:15 – 17:45 Pastorační směry 2 [A] (7)
11. 03. 2020 16:15 – 17:45 Dějiny středověké církve [A] (7)
12. 03. 2020 08:30 – 12:00 Exegeze Nového zákona 1 [A] (7)
12. 03. 2020 08:30 – 14:15 Pastoračně sociální práce s delikventy [A] (7)
12. 03. 2020 10:30 – 12:00 Řečtina [A] (7)
12. 03. 2020 12:45 – 14:15 Pastorační dovednosti 2 [A] (7)
12. 03. 2020 14:30 – 17:45 Pastorace manželství a rodiny [A] (7)
12. 03. 2020 16:15 – 17:45 Dějiny západního filozofického myšlení [A] (7)
13. 03. 2020 08:30 – 15:50 Religionistika: světová náboženství [A] (7)
13. 03. 2020 08:30 – 17:30 Sexualita [A] (1)
13. 03. 2020 08:30 – 17:30 Sexualita [A] (1)
14. 03. 2020 08:30 – 15:50 Religionistika: světová náboženství [A] (8)
17. 03. 2020 08:30 – 10:00 Úvod do Nového zákona 2 [A] (8)
17. 03. 2020 08:30 – 10:00 Angličtina : seminář 2 [A] (8)
17. 03. 2020 10:30 – 14:15 Angličtina : úvodní témata 2 [A] (8)
17. 03. 2020 10:30 – 12:00 Církve a jejich eklesiologie v novověku [A] (8)
17. 03. 2020 10:30 – 12:00 Dobové pozadí Starého zákona [A] (8)
17. 03. 2020 10:30 – 12:00 Aplikovaná filozofie a etika sociální práce [A] (7)
17. 03. 2020 12:45 – 14:15 Hebrejská četba [A] (8)
17. 03. 2020 12:45 – 14:15 Psychopatologie 2 [A] (8)
17. 03. 2020 14:30 – 16:00 Úvod do hebrejštiny [A] (8)
17. 03. 2020 14:30 – 16:00 Vývojová psychologie 2 [A] (4)
17. 03. 2020 14:30 – 17:45 Teologie náboženství [A] (4)
17. 03. 2020 14:30 – 17:45 Sociální patologie: seminář [A] (4)
18. 03. 2020 08:00 – 16:00 Den otevřených dveří
18. 03. 2020 08:30 – 12:00 Religionistika: světová náboženství [A] (4)
18. 03. 2020 08:30 – 10:00 Úvod do Starého zákona 2 [A] (8)
18. 03. 2020 10:30 – 12:00 Pastorální teologie a služba církve: Pastorální teologie [A] (8)
18. 03. 2020 10:30 – 12:00 Teologie Starého zákona [A] (8)
18. 03. 2020 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: identita 2 [A] (8)
18. 03. 2020 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: služba 2 [A] (8)
18. 03. 2020 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: společenství 2 [A] (8)
18. 03. 2020 14:30 – 16:00 Exegeze Starého zákona 1 [A] (8)
18. 03. 2020 14:30 – 16:00 Integrace teologie a psychologie [A] (8)
18. 03. 2020 14:30 – 17:45 Specifické oblasti v sociální politice [A] (4)
18. 03. 2020 14:30 – 16:00 Dějiny dogmatu [A] (8)
18. 03. 2020 16:15 – 17:45 Pastorační směry 2 [A] (8)
18. 03. 2020 16:15 – 17:45 Dějiny středověké církve [A] (8)
19. 03. 2020 08:30 – 12:00 Aplikovaná sociologie [A] (8)
19. 03. 2020 08:30 – 12:00 Systematická teologie: přehled 2 [A] (8)
19. 03. 2020 10:30 – 14:15 Řízení sborové práce [A] (8)
19. 03. 2020 10:30 – 12:00 Řečtina [A] (8)
19. 03. 2020 12:45 – 14:15 Pastorační dovednosti 2 [A] (8)
19. 03. 2020 14:30 – 16:00 Praxe průběžná rozšiřující 2 TPČ-P [A] (3)
19. 03. 2020 14:30 – 16:00 Praxe průběžná rozšiřující 2 TPČ-T [A] (3)
19. 03. 2020 14:30 – 16:00 Praxe průběžná specializační 2 TPČ-T [A] (3)
19. 03. 2020 14:30 – 16:00 Praxe průběžná úvodní 2 TPČ-T [A] (3)
19. 03. 2020 14:30 – 16:00 Praxe průběžná: úvodní 2 PSP [A] (3)
19. 03. 2020 14:30 – 16:00 Praxe průběžná úvodní 2 TPČ-P [A] (3)
19. 03. 2020 14:30 – 16:00 Praxe průběžná rozšiřující 2 PSP [A] (3)
19. 03. 2020 16:15 – 17:45 Pedagogická intervence [A] (8)
19. 03. 2020 16:15 – 17:45 Dějiny západního filozofického myšlení [A] (8)
21. 03. 2020 – 21. 03. 2020 Konzultace kombinovaného studia
21. 03. 2020 08:00 – 16:00 Den otevřených dveří
21. 03. 2020 08:30 – 10:00 Úvod do Nového zákona 2 [A] (4)
21. 03. 2020 08:30 – 10:00 Teologie Nového zákona [A] (4)
21. 03. 2020 10:20 – 11:50 Aplikovaná filozofie a etika sociální práce [A] (3)
21. 03. 2020 10:20 – 11:50 Řečtina [A] (4)
21. 03. 2020 10:20 – 11:50 Exegeze Nového zákona 2 [A] (4)
21. 03. 2020 12:30 – 15:50 Pastorální teologie a služba církve: Praktická eklesiologie [A] (2)
21. 03. 2020 12:30 – 15:50 Sociální psychologie 1-2 [A] (2)
21. 03. 2020 12:30 – 15:50 Sociální psychologie 1-2 [A] (2)
24. 03. 2020 08:30 – 10:00 Úvod do Nového zákona 2 [A] (9)
24. 03. 2020 08:30 – 10:00 Angličtina : seminář 2 [A] (9)
24. 03. 2020 10:30 – 14:15 Angličtina : úvodní témata 2 [A] (9)
24. 03. 2020 10:30 – 12:00 Církve a jejich eklesiologie v novověku [A] (9)
24. 03. 2020 10:30 – 12:00 Dobové pozadí Starého zákona [A] (9)
24. 03. 2020 10:30 – 12:00 Aplikovaná filozofie a etika sociální práce [A] (8)
24. 03. 2020 12:45 – 14:15 Hebrejská četba [A] (9)
24. 03. 2020 14:30 – 16:00 Teologie Nového zákona [A] (2)
24. 03. 2020 14:30 – 16:00 Úvod do hebrejštiny [A] (9)
24. 03. 2020 14:30 – 17:45 Teorie sociální práce [A] (9)
25. 03. 2020 08:30 – 10:00 Homiletický seminář [A] (9)
25. 03. 2020 08:30 – 10:00 Metody sociální práce [A] (4)
25. 03. 2020 08:30 – 10:00 Úvod do Starého zákona 2 [A] (9)
25. 03. 2020 10:30 – 12:00 Úvod do psychologie osobnosti [A] (9)
25. 03. 2020 10:30 – 12:00 Pastorální teologie a služba církve: Pastorální teologie [A] (9)
25. 03. 2020 10:30 – 12:00 Sociální výzkum v praxi [A] (8)
25. 03. 2020 10:30 – 12:00 Teologie Starého zákona [A] (9)
25. 03. 2020 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: identita 2 [A] (9)
25. 03. 2020 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: služba 2 [A] (9)
25. 03. 2020 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: společenství 2 [A] (9)
25. 03. 2020 14:30 – 16:00 Exegeze Starého zákona 1 [A] (9)
25. 03. 2020 14:30 – 16:00 Integrace teologie a psychologie [A] (9)
25. 03. 2020 14:30 – 16:00 Dějiny dogmatu [A] (9)
25. 03. 2020 16:15 – 17:45 Pastorační směry 2 [A] (9)
25. 03. 2020 16:15 – 17:45 Dějiny středověké církve [A] (9)
26. 03. 2020 08:30 – 12:00 Exegeze Nového zákona 1 [A] (9)
26. 03. 2020 08:30 – 12:00 Pastoračně sociální práce s delikventy [A] (9)
26. 03. 2020 10:30 – 12:00 Řečtina [A] (9)
26. 03. 2020 12:45 – 14:15 Pastorační dovednosti 2 [A] (9)
26. 03. 2020 14:30 – 17:00 Praxe průběžná specializační 2 PSP [A] (3)
26. 03. 2020 14:30 – 17:00 Pastorační praktikum 2 [A] (9)
26. 03. 2020 16:15 – 17:45 Dějiny západního filozofického myšlení [A] (9)
26. 03. 2020 17:00 – 17:45 Pedagogická intervence [A] (9)
27. 03. 2020 08:30 – 15:50 Katechetika [A] (8)
27. 03. 2020 08:30 – 15:50 Katechetika [A] (1)
27. 03. 2020 08:30 – 15:50 Misiologický seminář [A] (1)
28. 03. 2020 08:30 – 15:50 Katechetika [A] (5)
28. 03. 2020 08:30 – 15:50 Katechetika [A] (2)
28. 03. 2020 08:30 – 15:50 Misiologický seminář [A] (2)
28. 03. 2020 08:30 – 15:05 Pastorační směry 2 [A] (2)
31. 03. 2020 08:30 – 10:00 Úvod do Nového zákona 2 [A] (10)
31. 03. 2020 08:30 – 10:00 Angličtina : seminář 2 [A] (10)
31. 03. 2020 10:30 – 12:00 Aplikovaná filozofie a etika sociální práce [A] (9)
31. 03. 2020 10:30 – 14:15 Angličtina : úvodní témata 2 [A] (10)
31. 03. 2020 10:30 – 12:00 Církve a jejich eklesiologie v novověku [A] (10)
31. 03. 2020 10:30 – 12:00 Dobové pozadí Starého zákona [A] (10)
31. 03. 2020 12:45 – 14:15 Hebrejská četba [A] (10)
31. 03. 2020 12:45 – 14:15 Psychopatologie 2 [A] (10)
31. 03. 2020 14:30 – 16:00 Úvod do hebrejštiny [A] (10)
31. 03. 2020 14:30 – 16:00 Vývojová psychologie 2 [A] (5)
31. 03. 2020 14:30 – 17:45 Teologie náboženství [A] (5)
31. 03. 2020 14:30 – 17:45 Sociální patologie: seminář [A] (5)
01. 04. 2020 08:30 – 12:00 Religionistika: světová náboženství [A] (5)
01. 04. 2020 08:30 – 10:00 Úvod do Starého zákona 2 [A] (10)
01. 04. 2020 10:30 – 12:00 Pastorální teologie a služba církve: Pastorální teologie [A] (10)
01. 04. 2020 10:30 – 12:00 Teologie Starého zákona [A] (10)
01. 04. 2020 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: identita 2 [A] (10)
01. 04. 2020 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: služba 2 [A] (10)
01. 04. 2020 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: společenství 2 [A] (10)
01. 04. 2020 14:30 – 16:00 Exegeze Starého zákona 1 [A] (10)
01. 04. 2020 14:30 – 16:00 Integrace teologie a psychologie [A] (10)
01. 04. 2020 14:30 – 17:45 Specifické oblasti v sociální politice [A] (5)
01. 04. 2020 14:30 – 16:00 Dějiny dogmatu [A] (10)
01. 04. 2020 16:15 – 17:45 Pastorační směry 2 [A] (10)
01. 04. 2020 16:15 – 17:45 Dějiny středověké církve [A] (10)
02. 04. 2020 08:30 – 12:00 Aplikovaná sociologie [A] (10)
02. 04. 2020 08:30 – 12:00 Systematická teologie: přehled 2 [A] (10)
02. 04. 2020 10:30 – 12:00 Řečtina [A] (10)
02. 04. 2020 12:45 – 14:15 Pastorační dovednosti 2 [A] (10)
02. 04. 2020 14:30 – 17:45 Pastorace manželství a rodiny [A] (10)
02. 04. 2020 16:15 – 17:45 Dějiny západního filozofického myšlení [A] (10)
03. 04. 2020 08:30 – 15:50 Základy práva: sociální zabezpečení [A] (3)
04. 04. 2020 – 04. 04. 2020 Konzultace kombinovaného studia
04. 04. 2020 08:30 – 10:00 Úvod do Nového zákona 2 [A] (5)
04. 04. 2020 08:30 – 10:00 Teologie Nového zákona [A] (5)
04. 04. 2020 10:20 – 11:50 Řečtina [A] (5)
04. 04. 2020 10:20 – 11:50 Exegeze Nového zákona 2 [A] (5)
04. 04. 2020 12:30 – 15:50 Systematická teologie: přehled 2 [A] (3)
04. 04. 2020 12:30 – 15:50 Psychopatologie 2 [A] (3)
10. 04. 2020 – 13. 04. 2020 Velikonoční svátky
14. 04. 2020 08:30 – 10:00 Úvod do Nového zákona 2 [A] (12)
14. 04. 2020 08:30 – 10:00 Angličtina : seminář 2 [A] (12)
14. 04. 2020 10:30 – 12:00 Aplikovaná filozofie a etika sociální práce [A] (10)
14. 04. 2020 10:30 – 14:15 Angličtina : úvodní témata 2 [A] (12)
14. 04. 2020 10:30 – 12:00 Církve a jejich eklesiologie v novověku [A] (11)
14. 04. 2020 10:30 – 12:00 Dobové pozadí Starého zákona [A] (12)
14. 04. 2020 12:45 – 14:15 Hebrejská četba [A] (12)
14. 04. 2020 12:45 – 14:15 Psychopatologie 2 [A] (12)
14. 04. 2020 14:30 – 16:00 Úvod do hebrejštiny [A] (12)
14. 04. 2020 14:30 – 16:00 Vývojová psychologie 2 [A] (6)
14. 04. 2020 14:30 – 17:45 Teologie náboženství [A] (6)
14. 04. 2020 14:30 – 17:45 Sociální patologie: seminář [A] (6)
15. 04. 2020 08:00 – 16:00 Den otevřených dveří
15. 04. 2020 08:30 – 10:00 Homiletický seminář [A] (12)
15. 04. 2020 08:30 – 12:00 Religionistika: světová náboženství [A] (6)
15. 04. 2020 08:30 – 10:00 Úvod do Starého zákona 2 [A] (12)
15. 04. 2020 10:30 – 12:00 Pastorální teologie a služba církve: Pastorální teologie [A] (12)
15. 04. 2020 10:30 – 12:00 Teologie Starého zákona [A] (12)
15. 04. 2020 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: společenství 2 [A] (11)
15. 04. 2020 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: identita 2 [A] (11)
15. 04. 2020 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: služba 2 [A] (11)
15. 04. 2020 14:30 – 16:00 Exegeze Starého zákona 1 [A] (11)
15. 04. 2020 14:30 – 16:00 Integrace teologie a psychologie [A] (11)
15. 04. 2020 14:30 – 17:45 Specifické oblasti v sociální politice [A] (6)
15. 04. 2020 14:30 – 16:00 Dějiny dogmatu [A] (11)
15. 04. 2020 16:15 – 17:45 Pastorační směry 2 [A] (11)
15. 04. 2020 16:15 – 17:45 Dějiny středověké církve [A] (11)
16. 04. 2020 08:30 – 12:00 Aplikovaná sociologie [A] (12)
16. 04. 2020 08:30 – 12:00 Systematická teologie: přehled 2 [A] (12)
16. 04. 2020 10:30 – 12:00 Řečtina [A] (12)
16. 04. 2020 10:30 – 14:15 Řízení sborové práce [A] (12)
16. 04. 2020 12:45 – 14:15 Pastorační dovednosti 2 [A] (11)
16. 04. 2020 14:30 – 16:00 Praxe průběžná rozšiřující 2 PSP [A] (4)
16. 04. 2020 14:30 – 16:00 Praxe průběžná rozšiřující 2 TPČ-P [A] (4)
16. 04. 2020 14:30 – 16:00 Praxe průběžná rozšiřující 2 TPČ-T [A] (4)
16. 04. 2020 14:30 – 16:00 Praxe průběžná specializační 2 TPČ-T [A] (4)
16. 04. 2020 14:30 – 16:00 Praxe průběžná úvodní 2 TPČ-T [A] (4)
16. 04. 2020 14:30 – 16:00 Praxe průběžná: úvodní 2 PSP [A] (4)
16. 04. 2020 14:30 – 16:00 Praxe průběžná úvodní 2 TPČ-P [A] (4)
16. 04. 2020 16:15 – 17:45 Pedagogická intervence [A] (12)
16. 04. 2020 16:15 – 17:45 Dějiny západního filozofického myšlení [A] (12)
17. 04. 2020 08:30 – 17:30 Základy práva 1 [A] (1)
17. 04. 2020 08:30 – 16:45 Sborová pastorace [A] (5)
18. 04. 2020 – 18. 04. 2020 Konzultace kombinovaného studia
18. 04. 2020 08:00 – 16:00 Den otevřených dveří
18. 04. 2020 08:30 – 17:30 Základy práva 1 [A] (2)
18. 04. 2020 08:30 – 10:00 Úvod do Nového zákona 2 [A] (6)
18. 04. 2020 08:30 – 10:00 Teologie Nového zákona [A] (6)
18. 04. 2020 10:20 – 11:50 Aplikovaná filozofie a etika sociální práce [A] (4)
18. 04. 2020 10:20 – 11:50 Řečtina [A] (6)
18. 04. 2020 10:20 – 11:50 Exegeze Nového zákona 2 [A] (6)
18. 04. 2020 12:30 – 15:50 Pastorální teologie a služba církve: Praktická eklesiologie [A] (3)
18. 04. 2020 12:30 – 15:50 Sociální psychologie 1-2 [A] (3)
18. 04. 2020 12:30 – 15:50 Sociální psychologie 1-2 [A] (3)
21. 04. 2020 08:30 – 10:00 Úvod do Nového zákona 2 [A] (13)
21. 04. 2020 08:30 – 10:00 Angličtina : seminář 2 [A] (13)
21. 04. 2020 10:30 – 12:00 Aplikovaná filozofie a etika sociální práce [A] (11)
21. 04. 2020 10:30 – 14:15 Angličtina : úvodní témata 2 [A] (13)
21. 04. 2020 10:30 – 12:00 Církve a jejich eklesiologie v novověku [A] (12)
21. 04. 2020 10:30 – 12:00 Dobové pozadí Starého zákona [A] (13)
21. 04. 2020 12:45 – 14:15 Hebrejská četba [A] (13)
21. 04. 2020 14:30 – 16:00 Teologie Nového zákona [A] (4)
21. 04. 2020 14:30 – 16:00 Úvod do hebrejštiny [A] (13)
21. 04. 2020 14:30 – 17:45 Teorie sociální práce [A] (13)
22. 04. 2020 08:30 – 10:00 Homiletický seminář [A] (13)
22. 04. 2020 08:30 – 10:00 Metody sociální práce [A] (5)
22. 04. 2020 08:30 – 10:00 Úvod do Starého zákona 2 [A] (13)
22. 04. 2020 10:30 – 12:00 Teologie Starého zákona [A] (13)
22. 04. 2020 10:30 – 12:00 Úvod do psychologie osobnosti [A] (13)
22. 04. 2020 10:30 – 12:00 Pastorální teologie a služba církve: Pastorální teologie [A] (13)
22. 04. 2020 10:30 – 12:00 Sociální výzkum v praxi [A] (10)
22. 04. 2020 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: společenství 2 [A] (12)
22. 04. 2020 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: identita 2 [A] (12)
22. 04. 2020 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: služba 2 [A] (12)
22. 04. 2020 14:30 – 16:00 Exegeze Starého zákona 1 [A] (12)
22. 04. 2020 14:30 – 16:00 Integrace teologie a psychologie [A] (12)
22. 04. 2020 14:30 – 16:00 Dějiny dogmatu [A] (12)
22. 04. 2020 16:15 – 17:45 Pastorační směry 2 [A] (12)
22. 04. 2020 16:15 – 17:45 Dějiny středověké církve [A] (12)
23. 04. 2020 08:30 – 12:00 Exegeze Nového zákona 1 [A] (13)
23. 04. 2020 10:30 – 12:00 Řečtina [A] (13)
23. 04. 2020 12:45 – 14:15 Pastorační dovednosti 2 [A] (12)
23. 04. 2020 14:30 – 17:45 Pastorace manželství a rodiny [A] (13)
23. 04. 2020 16:15 – 17:45 Dějiny západního filozofického myšlení [A] (13)
24. 04. 2020 08:30 – 15:50 Základy práva 1 [A] (3)
24. 04. 2020 16:00 – 19:20 Liturgika [A] (1)
24. 04. 2020 16:00 – 19:20 Liturgika [A] (1)
25. 04. 2020 08:30 – 15:05 Integrace teologie a psychologie [A] (1)
25. 04. 2020 08:30 – 19:20 Liturgika [A] (2)
25. 04. 2020 08:30 – 19:20 Liturgika [A] (2)
28. 04. 2020 08:30 – 10:00 Úvod do Nového zákona 2 [A] (14)
28. 04. 2020 08:30 – 10:00 Angličtina : seminář 2 [A] (14)
28. 04. 2020 10:30 – 12:00 Aplikovaná filozofie a etika sociální práce [A] (12)
28. 04. 2020 10:30 – 14:15 Angličtina : úvodní témata 2 [A] (14)
28. 04. 2020 10:30 – 12:00 Církve a jejich eklesiologie v novověku [A] (13)
28. 04. 2020 10:30 – 12:00 Dobové pozadí Starého zákona [A] (14)
28. 04. 2020 12:45 – 14:15 Hebrejská četba [A] (14)
28. 04. 2020 12:45 – 14:15 Psychopatologie 2 [A] (14)
28. 04. 2020 14:30 – 16:00 Úvod do hebrejštiny [A] (14)
28. 04. 2020 14:30 – 16:00 Vývojová psychologie 2 [A] (7)
28. 04. 2020 14:30 – 17:45 Teologie náboženství [A] (7)
28. 04. 2020 14:30 – 17:45 Sociální patologie: seminář [A] (7)
29. 04. 2020 08:30 – 12:00 Religionistika: světová náboženství [A] (7)
29. 04. 2020 08:30 – 10:00 Úvod do Starého zákona 2 [A] (14)
29. 04. 2020 10:30 – 12:00 Teologie Starého zákona [A] (14)
29. 04. 2020 10:30 – 12:00 Pastorální teologie a služba církve: Pastorální teologie [A] (14)
29. 04. 2020 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: společenství 2 [A] (13)
29. 04. 2020 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: identita 2 [A] (13)
29. 04. 2020 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: služba 2 [A] (13)
29. 04. 2020 14:30 – 16:00 Exegeze Starého zákona 1 [A] (13)
29. 04. 2020 14:30 – 16:00 Integrace teologie a psychologie [A] (13)
29. 04. 2020 14:30 – 17:45 Specifické oblasti v sociální politice [A] (7)
29. 04. 2020 14:30 – 16:00 Dějiny dogmatu [A] (13)
29. 04. 2020 16:15 – 17:45 Pastorační směry 2 [A] (13)
29. 04. 2020 16:15 – 17:45 Dějiny středověké církve [A] (13)
30. 04. 2020 08:30 – 12:00 Aplikovaná sociologie [A] (14)
30. 04. 2020 08:30 – 12:00 Systematická teologie: přehled 2 [A] (14)
30. 04. 2020 10:30 – 12:00 Řečtina [A] (14)
30. 04. 2020 10:30 – 12:00 Řízení sborové práce [A] (14)
30. 04. 2020 12:45 – 14:15 Pastorační dovednosti 2 [A] (13)
30. 04. 2020 14:30 – 16:00 Praxe průběžná rozšiřující 2 TPČ-P [A] (5)
30. 04. 2020 14:30 – 16:00 Praxe průběžná rozšiřující 2 TPČ-T [A] (5)
30. 04. 2020 14:30 – 16:00 Praxe průběžná specializační 2 TPČ-T [A] (5)
30. 04. 2020 14:30 – 16:00 Praxe průběžná úvodní 2 TPČ-T [A] (5)
30. 04. 2020 14:30 – 16:00 Praxe průběžná úvodní 2 TPČ-P [A] (5)
30. 04. 2020 16:15 – 17:45 Pedagogická intervence [A] (13)
30. 04. 2020 16:15 – 17:45 Dějiny západního filozofického myšlení [A] (14)
01. 05. 2020 – 01. 05. 2020 Svátek práce
02. 05. 2020 08:30 – 15:05 Integrace teologie a psychologie [A] (2)
05. 05. 2020 08:30 – 10:00 Úvod do Nového zákona 2 [A] (11)
05. 05. 2020 08:30 – 10:00 Angličtina : seminář 2 [A] (11)
05. 05. 2020 10:30 – 12:00 Aplikovaná filozofie a etika sociální práce [A] (13)
05. 05. 2020 10:30 – 14:15 Angličtina : úvodní témata 2 [A] (11)
05. 05. 2020 10:30 – 12:00 Církve a jejich eklesiologie v novověku [A] (14)
05. 05. 2020 10:30 – 12:00 Dobové pozadí Starého zákona [A] (11)
05. 05. 2020 12:45 – 14:15 Hebrejská četba [A] (11)
05. 05. 2020 14:30 – 16:00 Teologie Nového zákona [A] (6)
05. 05. 2020 14:30 – 16:00 Úvod do hebrejštiny [A] (11)
05. 05. 2020 14:30 – 17:45 Teorie sociální práce [A] (12)
06. 05. 2020 08:30 – 10:00 Homiletický seminář [A] (14)
06. 05. 2020 08:30 – 10:00 Metody sociální práce [A] (6)
06. 05. 2020 08:30 – 10:00 Úvod do Starého zákona 2 [A] (11)
06. 05. 2020 10:30 – 12:00 Úvod do psychologie osobnosti [A] (14)
06. 05. 2020 10:30 – 12:00 Pastorální teologie a služba církve: Pastorální teologie [A] (11)
06. 05. 2020 10:30 – 12:00 Sociální výzkum v praxi [A] (12)
06. 05. 2020 10:30 – 12:00 Teologie Starého zákona [A] (11)
06. 05. 2020 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: společenství 2 [A] (14)
06. 05. 2020 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: identita 2 [A] (14)
06. 05. 2020 12:45 – 14:15 Praxis pietatis: služba 2 [A] (14)
06. 05. 2020 14:30 – 16:00 Exegeze Starého zákona 1 [A] (14)
06. 05. 2020 14:30 – 16:00 Integrace teologie a psychologie [A] (14)
06. 05. 2020 14:30 – 16:00 Dějiny dogmatu [A] (14)
06. 05. 2020 16:15 – 17:45 Pastorační směry 2 [A] (14)
06. 05. 2020 16:15 – 17:45 Dějiny středověké církve [A] (14)
07. 05. 2020 08:30 – 12:00 Exegeze Nového zákona 1 [A] (12)
07. 05. 2020 10:30 – 12:00 Řečtina [A] (11)
07. 05. 2020 12:45 – 14:15 Pastorační dovednosti 2 [A] (14)
07. 05. 2020 14:30 – 17:00 Praxe průběžná specializační 2 PSP [A] (4)
07. 05. 2020 14:30 – 17:00 Pastorační praktikum 2 [A] (12)
07. 05. 2020 16:15 – 17:45 Praxe průběžná rozšiřující 2 PSP [A] (5)
07. 05. 2020 16:15 – 17:45 Pedagogická intervence [A] (14)
07. 05. 2020 16:15 – 17:45 Dějiny západního filozofického myšlení [A] (11)
07. 05. 2020 18:00 – 19:30 Praxe průběžná: úvodní 2 PSP [A] (5)
08. 05. 2020 – 08. 05. 2020 Den vítězství
12. 05. 2020 10:30 – 12:00 Aplikovaná filozofie a etika sociální práce [A] (14)
12. 05. 2020 14:30 – 16:00 Teologie Nového zákona [A] (8)
12. 05. 2020 14:30 – 17:45 Teorie sociální práce [A] (14)
13. 05. 2020 08:00 – 16:00 Den otevřených dveří
13. 05. 2020 08:30 – 10:00 Metody sociální práce [A] (7)
13. 05. 2020 10:30 – 12:00 Sociální výzkum v praxi [A] (14)
14. 05. 2020 08:30 – 12:00 Exegeze Nového zákona 1 [A] (14)
16. 05. 2020 – 16. 05. 2020 Konzultace kombinovaného studia
16. 05. 2020 08:00 – 16:00 Den otevřených dveří
16. 05. 2020 08:30 – 10:00 Úvod do Nového zákona 2 [A] (7)
16. 05. 2020 08:30 – 10:00 Teologie Nového zákona [A] (7)
16. 05. 2020 10:20 – 11:50 Exegeze Nového zákona 2 [A] (7)
16. 05. 2020 10:20 – 11:50 Aplikovaná filozofie a etika sociální práce [A] (5)
16. 05. 2020 10:20 – 11:50 Řečtina [A] (7)
16. 05. 2020 12:30 – 14:00 Pastorální teologie a služba církve: Praktická eklesiologie [A] (4)
16. 05. 2020 12:30 – 14:00 Sociální psychologie 1-2 [A] (4)
16. 05. 2020 12:30 – 14:00 Sociální psychologie 1-2 [A] (4)
16. 05. 2020 14:20 – 15:50 Systematická teologie: přehled 2 [A] (4)
16. 05. 2020 14:20 – 15:50 Psychopatologie 2 [A] (4)
06. 06. 2020 – 06. 06. 2020 Konzultace kombinovaného studia
06. 06. 2020 08:30 – 10:00 Teologie Nového zákona [A] (8)
12. 06. 2020 – 14. 06. 2020 Pastorační soustředění
15. 06. 2020 17:00 – 19:00 Pedagogická rada červen 2020
17. 06. 2020 08:30 – 16:00 Přijímací řízení 2020 - řádný termín
24. 08. 2020 08:30 – 16:00 Přijímací řízení 2020 - náhradní termín

Stoliňská 2417/41a, 193 00 Praha 9  •  Zobrazit na mapě  •  Bankovní účet: 2800129338/2010  •  IČ: 41690184