Všechno (rok 2011)

Rozvrhy denního a kombinovaného studia ke stažení:

  • Rozvrh denního studia: ZO 2019/20 [pdf]
  • Rozvrhy kombinovaného studia: ZO 2019/20 [pdf]
  • Seznam a výklad zkratek předmětů: Zkratky 2019/20 [pdf]
  • Termíny konzultací kombinovaného studia:
    • Zimní období 2019/20: 7.9., 21.9., 5.10., 19.10., 9.11., 7.12., 4.1. a 18.1. (zkoušky)
    • Letní období 2019/20: 1.2., 22.2., 7.3., 21.3., 4.4., 18.4., 16.5. a 6. 6. (zkoušky)
  • Konzultační hodiny studijního oddělení: v pracovních dnech zpravidla Út – St – Čt 9:00-12:00 a 13:00-16:00, během sobotních konzultací kombinovaného studia  (viz výše), v jinou dobu po předchozí dohodě

Druh kalendáře: denní | týdenní | měsíční | roční | bez stránkování |

Rok:


iCal

03. 01. 2011 12:45 – 14:15 Hebrejština 1 [A] (12)
03. 01. 2011 12:45 – 14:15 Homiletika 1 [A] (12)
03. 01. 2011 14:45 – 16:15 Hebrejština 3 [A] (12)
03. 01. 2011 15:00 – 16:30 Seminář k praxi PSP 3 [A] (12)
03. 01. 2011 15:00 – 16:30 Supervizní seminář k praxi 1 [A] (12)
04. 01. 2011 08:30 – 10:00 Exegeze Starého zákona 1 [A] (12)
04. 01. 2011 08:30 – 10:00 Úvod do Nového zákona 1 [A] (12)
04. 01. 2011 08:30 – 10:00 Angličtina 3 [A] (12)
04. 01. 2011 10:30 – 12:00 Praxis pietatis 1 [A] (12)
04. 01. 2011 12:15 – 14:15 Sociální politika 1 [A] (12)
04. 01. 2011 12:45 – 14:15 Úvod do Starého zákona 1 [A] (12)
04. 01. 2011 12:45 – 14:15 Systematická teologie 1 [A] (12)
04. 01. 2011 15:30 – 17:00 Pastorační směry 1 [A] (12)
04. 01. 2011 17:15 – 18:45 Psychologie osobnosti 2 [A] (12)
04. 01. 2011 17:15 – 18:45 Úvod do psychologie [A] (12)
05. 01. 2011 08:30 – 10:00 Křesťanská etika 1 [A] (12)
05. 01. 2011 08:30 – 10:00 Misiologie [B] (12)
05. 01. 2011 08:30 – 10:00 Sborová pastorace [A] (12)
05. 01. 2011 10:30 – 14:15 Angličtina 1 [A] (12)
05. 01. 2011 10:30 – 12:00 Pastorace 1 [A] (12)
05. 01. 2011 10:30 – 12:00 Praktická eklesiologie [A] (12)
05. 01. 2011 12:45 – 14:15 Pastorace 2 [A] (12)
05. 01. 2011 14:30 – 16:00 Sociologie pro pastoračně-sociální pracovníky 1 [A] (12)
05. 01. 2011 14:30 – 18:00 Pastoračně sociální gerontologie [A] (12)
05. 01. 2011 16:30 – 18:00 Výpočetní technika [A] (6)
06. 01. 2011 07:00 – 08:00 Tělesná výchova [A] (12)
06. 01. 2011 08:30 – 10:00 Filozofie a etika sociální práce 1 [A] (12)[UDÁLOST ZRUŠENA]
06. 01. 2011 08:30 – 10:00 Evangelizace a učednictví 1 [A] (12)
06. 01. 2011 10:30 – 12:00 Religionistika 2 [A] (12)
06. 01. 2011 10:30 – 12:00 Úvod do studia 1 [A] (12)
06. 01. 2011 10:30 – 12:00 Filozofie 3 [A] (12)[UDÁLOST ZRUŠENA]
06. 01. 2011 12:00 – 14:30 Konzultační hodiny
06. 01. 2011 12:45 – 14:15 Exegeze Nového zákona 1 [A] (12)
06. 01. 2011 12:45 – 14:15 Psychopatologie 1 [A] (4)
06. 01. 2011 12:45 – 14:15 Filozofie 1 [A] (7)[UDÁLOST ZRUŠENA]
06. 01. 2011 12:45 – 14:15 Úvod do Starého zákona 3 [A] (12)
06. 01. 2011 14:30 – 16:00 Vývojová psychologie 1 [A] (4)
06. 01. 2011 14:30 – 16:00 Pastorační dovednosti 1 [A] (12)
06. 01. 2011 14:30 – 16:00 Apologetika [A] (12)[UDÁLOST ZRUŠENA]
06. 01. 2011 16:15 – 17:45 Pastorace manželství a rodiny [A] (12)
06. 01. 2011 18:00 – 19:30 Tým spirituála
07. 01. 2011 08:30 – 12:00 Zdraví a nemoc 2 [A] (11)
07. 01. 2011 08:30 – 14:15 Dějiny dogmatu [A] (11)
07. 01. 2011 08:30 – 10:00 Řečtina 3 [A] (11)
07. 01. 2011 10:30 – 12:00 Církevní dějiny 3 [A] (11)
07. 01. 2011 14:30 – 16:45 Pastorační praktikum 1 [A] (11)
08. 01. 2011 08:30 – 10:00 Úvod do Starého zákona 1 [A] (7)
08. 01. 2011 08:30 – 10:00 Pastorační dovednosti 1 [A] (7)
08. 01. 2011 08:30 – 10:00 Menšiny [A] (7)
08. 01. 2011 10:20 – 11:50 Angličtina 1 [B] (7)
08. 01. 2011 10:20 – 11:50 Angličtina 1 [D] (7)
08. 01. 2011 10:20 – 11:50 Pastorační dovednosti 1 [A] (7)
08. 01. 2011 10:20 – 11:50 Homiletika 1 [A] (7)
08. 01. 2011 10:20 – 11:50 Systematická teologie 1: Uzavírání kurzu (7)
08. 01. 2011 12:30 – 14:00 Angličtina 1 [A] (7)
08. 01. 2011 12:30 – 14:00 Angličtina 1 [C] (7)
08. 01. 2011 12:30 – 14:00 Pastorační dovednosti 1 [A] (7)
08. 01. 2011 12:30 – 14:00 Dějiny dogmatu [A] (7)
08. 01. 2011 12:30 – 14:00 Misiologie [A] (7)
08. 01. 2011 14:20 – 15:50 Církevní dějiny 1 [A] (7)
08. 01. 2011 14:20 – 15:50 Psychologie osobnosti 1 [A] (7)
08. 01. 2011 14:20 – 15:50 Sociální politika 1 [A] (7)
08. 01. 2011 16:00 – 17:30 Seminář k praxi TPČ 1 [A] (2)
08. 01. 2011 16:00 – 17:30 Seminář k praxi TPČ 4 [A] (2)
08. 01. 2011 16:00 – 17:30 Seminář k praxi TPČ 1 [A] (7)
08. 01. 2011 16:00 – 17:30 Seminář k praxi TPČ 2 [A] (7)
08. 01. 2011 16:00 – 17:30 Seminář k praxi TPČ 5 [A] (2)
10. 01. 2011 – 28. 01. 2011 Zkouškové období
10. 01. 2011 08:30 – 12:00 Sociální politika 3 [A] (12)
11. 01. 2011 09:00 – 11:00 Kolegium ředitele
12. 01. 2011 08:30 – 12:00 Sociální patologie [A] (7)
13. 01. 2011 12:00 – 14:30 Konzultační hodiny
14. 01. 2011 08:30 – 18:15 Psychoterapie [A] (1)
14. 01. 2011 09:00 – 16:30 Sociální práce: teorie a metody 3 [A] (11)
15. 01. 2011 08:30 – 18:15 Psychoterapie [A] (1)
15. 01. 2011 09:00 – 16:30 Sociální práce: teorie a metody 3 [A] (11)
16. 01. 2011 09:30 – 11:00 Neděle ETS v Benátkách nad Jizerou
20. 01. 2011 12:00 – 14:30 Konzultační hodiny
20. 01. 2011 15:00 – 15:30 Biblická hodina v Bethesdě
25. 01. 2011 13:30 – 17:30 Tým strategického plánování
27. 01. 2011 12:00 – 14:30 Konzultační hodiny
29. 01. 2011 08:30 – 11:50 Úvod do studia 1-2 [A] (1)
29. 01. 2011 10:00 – 11:00 Základy práva 2 [A] (1)
29. 01. 2011 12:30 – 14:00 Psychologie osobnosti 1 [A] (7)
29. 01. 2011 12:30 – 14:00 Dobové pozadí Starého zákona [A] (1)
29. 01. 2011 14:20 – 15:50 Výpočetní technika [A] (1)
31. 01. 2011 12:45 – 14:15 Hebrejština 2 [A] (1)
31. 01. 2011 14:45 – 16:15 Dobové pozadí Starého zákona [A] (1)
01. 02. 2011 08:30 – 10:00 Angličtina 4 [A] (1)
01. 02. 2011 08:30 – 10:00 Exegeze Starého zákona 2 [A] (1)
01. 02. 2011 10:30 – 12:00 Praxis pietatis 2 [A] (1)
01. 02. 2011 12:45 – 15:40 Sociální politika 2 [A] (1)
01. 02. 2011 12:45 – 14:15 Úvod do Starého zákona 2 [A] (1)
01. 02. 2011 12:45 – 14:15 Systematická teologie 2 [A] (1)
01. 02. 2011 14:30 – 16:00 Sborová pastorace [A] (1)[UDÁLOST ZRUŠENA]
01. 02. 2011 15:30 – 17:45 Pastorační směry 2 [A] (1)
01. 02. 2011 17:15 – 18:45 Psychologie osobnosti 1 [A] (1)
02. 02. 2011 08:30 – 10:00 Sborová pastorace 2 [A] (1)[UDÁLOST ZRUŠENA]
02. 02. 2011 08:30 – 12:00 Filozofie a etika sociální práce 3 [A] (1)
02. 02. 2011 08:30 – 10:00 Sociologie pro pastoračně-sociální pracovníky 2 [A] (1)
02. 02. 2011 10:30 – 14:15 Angličtina 2 [A] (1)
02. 02. 2011 12:45 – 14:15 Seminář k praxi 2 PSP [A] (1)
03. 02. 2011 08:30 – 10:00 Filozofie a etika sociální práce 2 [A] (1)
03. 02. 2011 10:30 – 12:00 Teologie náboženství [A] (1)
03. 02. 2011 10:30 – 12:00 Biblická interpretace [A] (1)
03. 02. 2011 12:45 – 14:15 Religionistika 3 [A] (1)
03. 02. 2011 12:45 – 14:15 Teologie Nového zákona [A] (1)
03. 02. 2011 14:30 – 16:00 Vývojová psychologie 2 [A] (1)[UDÁLOST ZRUŠENA]
03. 02. 2011 14:30 – 16:00 Exegeze Nového zákona 2 [A] (1)
03. 02. 2011 16:15 – 17:45 Psychopatologie 2 [A] (1)
04. 02. 2011 08:30 – 10:00 Zdraví a nemoc 1 [A] (1)
04. 02. 2011 08:30 – 10:00 Řecká četba [A] (1)
04. 02. 2011 10:30 – 12:00 Pastorační dovednosti 2 [A] (1)
04. 02. 2011 10:30 – 12:00 Ekumenická eklesiologie [A] (1)
04. 02. 2011 13:30 – 17:00 Supervizní seminář k praxi PSP 1
04. 02. 2011 13:30 – 17:00 Seminář k praxi 4 PSP [A] (1)
04. 02. 2011 13:30 – 17:00 Supervizní seminář k praxi PSP 2 [A] (1)
04. 02. 2011 13:30 – 17:00 supervize
04. 02. 2011 13:30 – 17:00 supervize
04. 02. 2011 17:30 – 19:00 supervize
04. 02. 2011 17:30 – 19:00 Seminář k praxi 2 PSP [A] (2)
04. 02. 2011 17:30 – 19:00 supervize
05. 02. 2011 08:30 – 10:00 Pastorační dovednosti 2 [A] (1)
05. 02. 2011 08:30 – 10:00 Filozofie a etika sociální práce 2 [A] (1)[UDÁLOST ZRUŠENA]
05. 02. 2011 08:30 – 10:00 Úvod do Starého zákona 2 [A] (1)
05. 02. 2011 08:30 – 10:20 Seminář k praxi 4 PSP [A] (4)
05. 02. 2011 10:20 – 11:50 Angličtina 2 [CP] (1)
05. 02. 2011 10:20 – 11:50 Němčina 2 [A] (1)
05. 02. 2011 10:20 – 11:50 Pastorační dovednosti 2 [B] (1)
05. 02. 2011 10:20 – 11:50 Homiletika 2 [A] (1)
05. 02. 2011 10:20 – 11:50 Angličtina 2 [B] (1)
05. 02. 2011 10:20 – 11:50 Křestní příprava (zahájení kurzu)
05. 02. 2011 10:20 – 11:50 Angličtina 2 [CT] (1)
05. 02. 2011 12:30 – 14:00 Pastorační dovednosti 2 [C] (1)
05. 02. 2011 12:30 – 14:00 Ekumenická eklesiologie [A] (1)
05. 02. 2011 12:30 – 14:00 Sociální politika 2 [A] (1)
05. 02. 2011 12:30 – 14:00 Angličtina 2 [A] (1)
05. 02. 2011 14:20 – 15:50 Církevní dějiny 2 [A] (1)
05. 02. 2011 14:20 – 15:50 Vývojová psychologie 1 [A] (1)
05. 02. 2011 14:20 – 15:50 Sociologie pro pastoračně-sociální pracovníky 2 [A] (1)
05. 02. 2011 16:00 – 17:30 seminář k praxi
07. 02. 2011 08:30 – 12:00 Metody sociálního výzkumu [A] (1)
07. 02. 2011 09:00 – 10:00 Odborná zkouška ze Starého zákona (opravný termín) [A] (1)
07. 02. 2011 12:45 – 14:15 Hebrejština 2 [A] (2)
07. 02. 2011 12:45 – 14:15 Homiletika 2 [A] (2)
07. 02. 2011 14:45 – 16:15 Dobové pozadí Starého zákona [A] (2)
07. 02. 2011 15:00 – 16:30 Seminář k praxi 2 PSP [A] (1)
07. 02. 2011 15:30 – 16:30 Katedra Nového zákona
07. 02. 2011 17:00 – 19:00 Pedagogická rada
08. 02. 2011 08:30 – 10:00 Úvod do Nového zákona 2 [A] (2)
08. 02. 2011 08:30 – 10:00 Angličtina 4 [A] (2)
08. 02. 2011 08:30 – 10:00 Exegeze Starého zákona 2 [A] (2)
08. 02. 2011 10:30 – 12:00 Praxis pietatis 2 [A] (2)
08. 02. 2011 12:45 – 14:15 Úvod do Starého zákona 2 [A] (2)
08. 02. 2011 12:45 – 14:15 Systematická teologie 2 [A] (2)
08. 02. 2011 14:30 – 16:30 Kolegium ředitele
08. 02. 2011 14:30 – 16:00 Sborová pastorace [A] (2)
08. 02. 2011 15:30 – 17:45 Pastorační směry 2 [A] (2)
08. 02. 2011 17:15 – 18:45 Psychologie osobnosti 3 [A] (2)
09. 02. 2011 08:30 – 10:00 Sborová pastorace 2 [A] (2)
09. 02. 2011 08:30 – 10:00 Sociologie pro pastoračně-sociální pracovníky 2 [A] (2)
09. 02. 2011 10:30 – 12:00 Liturgika [A] (2)
09. 02. 2011 10:30 – 14:15 Angličtina 2 [A] (2)
09. 02. 2011 12:45 – 14:15 Seminář k praxi 2 PSP [A] (2)
10. 02. 2011 08:30 – 10:00 Filozofie a etika sociální práce 2 [A] (2)
10. 02. 2011 08:30 – 10:00 Evangelizace a učednictví 2 [A] (2)
10. 02. 2011 10:30 – 12:00 Teologie náboženství [A] (2)
10. 02. 2011 10:30 – 12:00 Biblická interpretace [A] (2)
10. 02. 2011 12:45 – 14:15 Religionistika 3 [A] (2)
10. 02. 2011 12:45 – 14:15 Teologie Nového zákona [A] (2)
10. 02. 2011 12:45 – 14:15 Úvod do studia 2 [A] (2)
10. 02. 2011 14:30 – 16:00 Vývojová psychologie 2 [A] (2)
10. 02. 2011 14:30 – 17:45 Religionistika 1 [A] (2)
10. 02. 2011 14:30 – 16:00 Pastorační dovednosti 2 [A] (2)
10. 02. 2011 14:30 – 16:00 Exegeze Nového zákona 2 [A] (2)
10. 02. 2011 16:15 – 17:45 Psychopatologie 2 [A] (2)
11. 02. 2011 08:30 – 10:00 Řecká četba [A] (2)
11. 02. 2011 08:30 – 18:15 Teologie náboženství [A] (1)
11. 02. 2011 10:30 – 12:00 Ekumenická eklesiologie [A] (2)
11. 02. 2011 10:30 – 18:00 Základy práva 2 [A] (2)
11. 02. 2011 18:00 – 12. 02. 2011 15:00 Inspiro [Morava] (2)
11. 02. 2011 18:00 – 12. 02. 2011 15:00 INSPIRO [Morava] (2)
12. 02. 2011 08:30 – 12:45 Základy práva 2 [A] (3)
12. 02. 2011 08:30 – 18:15 Teologie náboženství [A] (2)
12. 02. 2011 09:00 – 17:00 Setkání týmu Tony Kalma
13. 02. 2011 10:30 – 12:00 Neděle ETS ve Vysokém Mýtě
14. 02. 2011 08:30 – 12:00 Neziskový sektor v ČR [A] (2)
14. 02. 2011 12:45 – 18:15 Pastoračně sociální řešení hraničních životních situací [A] (3)
14. 02. 2011 12:45 – 14:15 Hebrejština 2 [A] (3)
14. 02. 2011 14:45 – 16:15 Dobové pozadí Starého zákona [A] (3)
15. 02. 2011 08:30 – 10:00 Úvod do Nového zákona 2 [A] (3)
15. 02. 2011 08:30 – 10:00 Angličtina 4 [A] (3)
15. 02. 2011 08:30 – 10:00 Exegeze Starého zákona 2 [A] (3)
15. 02. 2011 10:30 – 12:00 Praxis pietatis 2 [A] (3)
15. 02. 2011 12:45 – 15:40 Sociální politika 2 [A] (3)
15. 02. 2011 12:45 – 14:15 Úvod do Starého zákona 2 [A] (3)
15. 02. 2011 12:45 – 14:15 Systematická teologie 2 [A] (3)
15. 02. 2011 14:30 – 16:00 Sborová pastorace [A] (3)
15. 02. 2011 15:30 – 17:45 Pastorační směry 2 [A] (3)
15. 02. 2011 17:15 – 18:45 Psychologie osobnosti 1 [A] (3)
16. 02. 2011 08:30 – 10:00 Sborová pastorace 2 [A] (3)
16. 02. 2011 08:30 – 12:00 Filozofie a etika sociální práce 3 [A] (3)
16. 02. 2011 08:30 – 10:00 Sociologie pro pastoračně-sociální pracovníky 2 [A] (3)
16. 02. 2011 10:00 – 15:30 Kontrola indexů VOŠ Dn
16. 02. 2011 10:30 – 12:00 Liturgika [A] (3)
16. 02. 2011 10:30 – 14:15 Angličtina 2 [A] (3)
16. 02. 2011 12:45 – 14:15 Seminář k praxi 2 PSP [A] (3)
17. 02. 2011 08:00 – 18:00 Den otevřených dveří 2011
17. 02. 2011 08:30 – 10:00 Filozofie a etika sociální práce 2 [A] (3)
17. 02. 2011 10:30 – 12:00 Biblická interpretace [A] (3)
17. 02. 2011 12:45 – 14:15 Teologie Nového zákona [A] (3)
17. 02. 2011 14:30 – 16:00 Exegeze Nového zákona 2 [A] (3)
18. 02. 2011 08:30 – 10:00 Zdraví a nemoc 1 [A] (3)
18. 02. 2011 08:30 – 10:00 Řecká četba [A] (3)
18. 02. 2011 09:00 – 17:00 Supervizní seminář k praxi PSP 2
18. 02. 2011 10:30 – 12:00 Pastorační dovednosti 2 [A] (3)
18. 02. 2011 10:30 – 12:00 Ekumenická eklesiologie [A] (3)
18. 02. 2011 18:00 – 19. 02. 2011 15:00 INSPIRO [Čechy] (2)
19. 02. 2011 08:30 – 10:00 Pastorační dovednosti 2 [A] (2)
19. 02. 2011 08:30 – 10:00 Filozofie a etika sociální práce 2 [A] (2)
19. 02. 2011 08:30 – 10:00 Úvod do Starého zákona 2 [A] (2)
19. 02. 2011 10:20 – 11:50 Angličtina 2 [CP] (2)
19. 02. 2011 10:20 – 11:50 Němčina 2 [A] (2)
19. 02. 2011 10:20 – 11:50 Pastorační dovednosti 2 [B] (2)
19. 02. 2011 10:20 – 11:50 Homiletika 2 [A] (2)
19. 02. 2011 10:20 – 11:50 Angličtina 2 [B] (2)
19. 02. 2011 10:20 – 11:50 Křest - význam, formy, otázky
19. 02. 2011 10:20 – 11:50 Angličtina 2 [CT] (2)
19. 02. 2011 12:30 – 14:00 Pastorační dovednosti 2 [C] (2)
19. 02. 2011 12:30 – 14:00 Ekumenická eklesiologie [A] (2)
19. 02. 2011 12:30 – 14:00 Sociální politika 2 [A] (2)
19. 02. 2011 12:30 – 14:00 Angličtina 2 [A] (2)
19. 02. 2011 14:20 – 15:50 Církevní dějiny 2 [A] (2)
19. 02. 2011 14:20 – 15:50 Vývojová psychologie 1 [A] (2)
19. 02. 2011 14:20 – 15:50 Sociologie pro pastoračně-sociální pracovníky 2 [A] (2)
19. 02. 2011 16:00 – 17:30 Seminář k praxi TPČ 1 [A] (3)
19. 02. 2011 16:00 – 17:30 Seminář k praxi TPČ 1 [A] (1)
19. 02. 2011 16:00 – 17:30 Seminář k praxi 2 PSP [A] (3)
21. 02. 2011 08:30 – 12:00 Metody sociálního výzkumu [A] (3)
21. 02. 2011 10:30 – 14:15 Sociální psychologie 2 [A] (3)
21. 02. 2011 12:45 – 14:15 Hebrejština 2 [A] (4)
21. 02. 2011 12:45 – 14:15 Homiletika 2 [A] (4)
21. 02. 2011 14:00 – 15:30 Seminář k praxi 2 PSP [A] (3)
21. 02. 2011 14:45 – 16:15 Dobové pozadí Starého zákona [A] (4)
21. 02. 2011 16:30 – 19:30 Vedoucí kateder ETS
22. 02. 2011 08:30 – 10:00 Úvod do Nového zákona 2 [A] (4)
22. 02. 2011 08:30 – 10:00 Angličtina 4 [A] (4)
22. 02. 2011 08:30 – 10:00 Exegeze Starého zákona 2 [A] (4)
22. 02. 2011 10:30 – 12:00 Praxis pietatis 2 [A] (4)
22. 02. 2011 12:45 – 14:15 Úvod do Starého zákona 2 [A] (4)
22. 02. 2011 12:45 – 14:15 Systematická teologie 2 [A] (4)
22. 02. 2011 13:30 – 18:00 Systematická teologie 3 [A] (4)
22. 02. 2011 15:00 – 18:30 Rada ETS
22. 02. 2011 15:30 – 17:45 Pastorační směry 2 [A] (4)
22. 02. 2011 17:15 – 18:45 Psychologie osobnosti 3 [A] (4)
23. 02. 2011 08:30 – 10:00 Sborová pastorace 2 [A] (4)[UDÁLOST ZRUŠENA]
23. 02. 2011 08:30 – 10:00 Sociologie pro pastoračně-sociální pracovníky 2 [A] (4)
23. 02. 2011 10:30 – 12:00 Liturgika [A] (4)
23. 02. 2011 10:30 – 14:15 Angličtina 2 [A] (4)
23. 02. 2011 12:45 – 14:15 Seminář k praxi 2 PSP [A] (4)
24. 02. 2011 08:30 – 10:00 Filozofie a etika sociální práce 2 [A] (4)
24. 02. 2011 08:30 – 10:00 Evangelizace a učednictví 2 [A] (4)
24. 02. 2011 10:30 – 12:00 Teologie náboženství [A] (4)
24. 02. 2011 10:30 – 12:00 Biblická interpretace [A] (4)
24. 02. 2011 12:45 – 14:15 Religionistika 3 [A] (4)
24. 02. 2011 12:45 – 14:15 Teologie Nového zákona [A] (4)
24. 02. 2011 12:45 – 14:15 Úvod do studia 2 [A] (4)
24. 02. 2011 14:30 – 16:00 Pastorační dovednosti 2 [A] (4)
24. 02. 2011 14:30 – 16:00 Exegeze Nového zákona 2 [A] (4)
24. 02. 2011 16:30 – 18:00 Teologie náboženství [A] (3)
25. 02. 2011 08:30 – 10:00 Řecká četba [A] (4)
25. 02. 2011 09:00 – 21:00 Filozofie a etika sociální práce 1 [A] (1)
25. 02. 2011 10:30 – 12:00 Ekumenická eklesiologie [A] (4)[UDÁLOST ZRUŠENA]
26. 02. 2011 09:00 – 16:00 Filozofie a etika sociální práce 1 [A] (1)
28. 02. 2011 08:30 – 12:00 Neziskový sektor v ČR [A] (4)
28. 02. 2011 12:45 – 18:15 Pastoračně sociální řešení hraničních životních situací [A] (5)
28. 02. 2011 12:45 – 14:15 Hebrejština 2 [A] (5)
28. 02. 2011 14:45 – 16:15 Dobové pozadí Starého zákona [A] (5)
01. 03. 2011 08:30 – 10:00 Úvod do Nového zákona 2 [A] (5)
01. 03. 2011 08:30 – 10:00 Angličtina 4 [A] (5)
01. 03. 2011 08:30 – 10:00 Exegeze Starého zákona 2 [A] (5)
01. 03. 2011 10:30 – 12:00 Praxis pietatis 2 [A] (5)
01. 03. 2011 11:30 – 12:30 Konzultační hodiny: V. Ber
01. 03. 2011 12:45 – 15:40 Sociální politika 2 [A] (5)
01. 03. 2011 12:45 – 14:15 Úvod do Starého zákona 2 [A] (5)
01. 03. 2011 12:45 – 14:15 Systematická teologie 2 [A] (5)
01. 03. 2011 14:30 – 16:00 Sborová pastorace [A] (5)
01. 03. 2011 15:30 – 17:45 Pastorační směry 2 [A] (5)
01. 03. 2011 17:15 – 18:45 Psychologie osobnosti 1 [A] (5)
02. 03. 2011 08:30 – 10:00 Sborová pastorace 2 [A] (5)
02. 03. 2011 08:30 – 12:00 Filozofie a etika sociální práce 3 [A] (5)
02. 03. 2011 08:30 – 10:00 Sociologie pro pastoračně-sociální pracovníky 2 [A] (5)
02. 03. 2011 10:30 – 14:15 Angličtina 2 [A] (5)
02. 03. 2011 10:30 – 12:00 Liturgika [A] (5)
02. 03. 2011 12:45 – 14:15 Seminář k praxi 2 PSP [A] (5)
02. 03. 2011 14:30 – 16:00 Sborová pastorace [A] (4)
03. 03. 2011 08:30 – 10:00 Filozofie a etika sociální práce 2 [A] (5)
03. 03. 2011 10:30 – 12:00 Teologie náboženství [A] (5)
03. 03. 2011 10:30 – 12:00 Biblická interpretace [A] (5)
03. 03. 2011 12:45 – 14:15 Religionistika 3 [A] (5)
03. 03. 2011 12:45 – 14:15 Teologie Nového zákona [A] (5)
03. 03. 2011 12:45 – 14:15 Úvod do studia 2 [A] (5)
03. 03. 2011 14:30 – 16:00 Vývojová psychologie 2 [A] (5)
03. 03. 2011 14:30 – 16:00 Pastorační dovednosti 2 [A] (5)
03. 03. 2011 14:30 – 16:00 Exegeze Nového zákona 2 [A] (5)
03. 03. 2011 16:15 – 17:45 Psychopatologie 2 [A] (5)
03. 03. 2011 18:00 – 19:30 Tým spirituála
04. 03. 2011 08:30 – 10:00 Zdraví a nemoc 1 [A] (5)
04. 03. 2011 08:30 – 10:00 Řecká četba [A] (5)
04. 03. 2011 08:30 – 18:15 Katechetika [A] (1)
04. 03. 2011 10:30 – 12:00 Ekumenická eklesiologie [A] (5)
04. 03. 2011 10:30 – 18:00 Základy práva 2 [A] (5)
05. 03. 2011 08:30 – 12:45 Základy práva 2 [A] (6)
05. 03. 2011 08:30 – 18:15 Katechetika [A] (2)
06. 03. 2011 Neděle ETS 2011
07. 03. 2011 08:30 – 12:00 Metody sociálního výzkumu [A] (5)
07. 03. 2011 12:45 – 14:15 Hebrejština 2 [A] (6)
07. 03. 2011 12:45 – 14:15 Homiletika 2 [A] (6)
07. 03. 2011 14:45 – 16:15 Dobové pozadí Starého zákona [A] (6)
07. 03. 2011 15:00 – 16:30 Seminář k praxi 4 PSP [A] (5)
07. 03. 2011 15:00 – 16:30 Supervizní seminář k praxi PSP 2 [A] (5)
08. 03. 2011 08:30 – 10:00 Úvod do Nového zákona 2 [A] (6)
08. 03. 2011 08:30 – 10:00 Angličtina 4 [A] (6)
08. 03. 2011 08:30 – 10:00 Exegeze Starého zákona 2 [A] (6)
08. 03. 2011 10:30 – 12:00 Praxis pietatis 2 [A] (6)
08. 03. 2011 11:30 – 12:30 Konzultační hodiny: V. Ber
08. 03. 2011 12:45 – 14:15 Úvod do Starého zákona 2 [A] (6)
08. 03. 2011 12:45 – 14:15 Systematická teologie 2 [A] (6)
08. 03. 2011 13:30 – 18:00 Systematická teologie 3 [A] (6)
08. 03. 2011 14:30 – 16:00 Sborová pastorace [A] (6)
08. 03. 2011 15:30 – 17:45 Pastorační směry 2 [A] (6)
08. 03. 2011 17:15 – 18:45 Psychologie osobnosti 3 [A] (6)
09. 03. 2011 08:30 – 10:00 Sborová pastorace 2 [A] (6)
09. 03. 2011 08:30 – 12:00 Filozofie a etika sociální práce 3 [A] (6)
09. 03. 2011 08:30 – 10:00 Sociologie pro pastoračně-sociální pracovníky 2 [A] (6)
09. 03. 2011 10:30 – 14:15 Angličtina 2 [A] (6)
09. 03. 2011 10:30 – 12:00 Liturgika [A] (6)
09. 03. 2011 12:45 – 14:15 Seminář k praxi 2 PSP [A] (6)
10. 03. 2011 08:30 – 10:00 Filozofie a etika sociální práce 2 [A] (6)
10. 03. 2011 08:30 – 10:00 Evangelizace a učednictví 2 [A] (6)
10. 03. 2011 10:30 – 12:00 Teologie náboženství [A] (6)
10. 03. 2011 10:30 – 12:00 Biblická interpretace [A] (6)
10. 03. 2011 12:45 – 14:15 Religionistika 3 [A] (6)
10. 03. 2011 12:45 – 14:15 Teologie Nového zákona [A] (6)
10. 03. 2011 14:30 – 16:00 Vývojová psychologie 2 [A] (6)
10. 03. 2011 14:30 – 17:45 Religionistika 1 [A] (6)
10. 03. 2011 14:30 – 16:00 Exegeze Nového zákona 2 [A] (6)
10. 03. 2011 16:15 – 17:45 Psychopatologie 2 [A] (6)
11. 03. 2011 08:30 – 10:00 Řecká četba [A] (6)
11. 03. 2011 10:30 – 12:00 Pastorační dovednosti 2 [A] (6)
11. 03. 2011 10:30 – 12:00 Ekumenická eklesiologie [A] (6)
11. 03. 2011 13:00 – 18:30 Duchovní růst [A] (6)
11. 03. 2011 14:30 – 17:30 Pastorační praktikum 2 [A] (6)
12. 03. 2011 08:30 – 10:00 Pastorační dovednosti 2 [A] (3)
12. 03. 2011 08:30 – 10:00 Filozofie a etika sociální práce 2 [A] (3)
12. 03. 2011 08:30 – 16:00 Duchovní růst [A] (5)
12. 03. 2011 08:30 – 10:00 Úvod do Starého zákona 2 [A] (3)
12. 03. 2011 10:20 – 11:50 Angličtina 2 [CP] (3)
12. 03. 2011 10:20 – 11:50 Němčina 2 [A] (3)
12. 03. 2011 10:20 – 11:50 Pastorační dovednosti 2 [B] (3)
12. 03. 2011 10:20 – 11:50 Homiletika 2 [A] (3)
12. 03. 2011 10:20 – 11:50 Angličtina 2 [B] (3)
12. 03. 2011 10:20 – 11:50 Dynamika duchovní cesty
12. 03. 2011 11:20 – 11:50 Angličtina 2 [CT] (3)
12. 03. 2011 12:30 – 14:00 Pastorační dovednosti 2 [C] (3)
12. 03. 2011 12:30 – 14:00 Ekumenická eklesiologie [A] (3)
12. 03. 2011 12:30 – 14:00 Sociální politika 2 [A] (3)
12. 03. 2011 12:30 – 14:00 Angličtina 2 [A] (3)
12. 03. 2011 14:20 – 15:50 Církevní dějiny 2 [A] (3)
12. 03. 2011 14:20 – 15:50 Vývojová psychologie 1 [A] (3)
14. 03. 2011 08:30 – 16:00 Neziskový sektor v ČR [A] (6)
14. 03. 2011 12:45 – 14:15 Hebrejština 2 [A] (7)
14. 03. 2011 14:45 – 16:15 Dobové pozadí Starého zákona [A] (7)
14. 03. 2011 15:00 – 16:30 Seminář k praxi 2 PSP [A] (6)
15. 03. 2011 08:30 – 10:00 Úvod do Nového zákona 2 [A] (7)
15. 03. 2011 08:30 – 10:00 Angličtina 4 [A] (7)
15. 03. 2011 08:30 – 10:00 Exegeze Starého zákona 2 [A] (7)
15. 03. 2011 10:30 – 12:00 Praxis pietatis 2 [A] (7)
15. 03. 2011 11:30 – 12:30 Konzultační hodiny: V. Ber
15. 03. 2011 12:45 – 15:40 Sociální politika 2 [A] (7)
15. 03. 2011 12:45 – 14:15 Úvod do Starého zákona 2 [A] (7)
15. 03. 2011 12:45 – 14:15 Systematická teologie 2 [A] (7)
15. 03. 2011 14:30 – 16:30 Kolegium ředitele
15. 03. 2011 15:30 – 17:45 Pastorační směry 2 [A] (7)
15. 03. 2011 17:15 – 18:45 Psychologie osobnosti 1 [A] (7)
16. 03. 2011 08:30 – 10:00 Sborová pastorace 2 [A] (7)[UDÁLOST ZRUŠENA]
16. 03. 2011 08:30 – 10:00 Sociologie pro pastoračně-sociální pracovníky 2 [A] (7)
16. 03. 2011 10:30 – 14:15 Angličtina 2 [A] (7)
16. 03. 2011 12:45 – 14:15 Seminář k praxi 2 PSP [A] (7)
17. 03. 2011 08:30 – 10:00 Filozofie a etika sociální práce 2 [A] (7)
17. 03. 2011 10:30 – 12:00 Teologie náboženství [A] (7)
17. 03. 2011 10:30 – 12:00 Biblická interpretace [A] (7)
17. 03. 2011 12:45 – 14:15 Religionistika 3 [A] (7)
17. 03. 2011 12:45 – 14:15 Teologie Nového zákona [A] (7)
17. 03. 2011 12:45 – 14:15 Úvod do studia 2 [A] (7)
17. 03. 2011 14:30 – 16:00 Pastorační dovednosti 2 [A] (7)
17. 03. 2011 14:30 – 16:00 Exegeze Nového zákona 2 [A] (7)
17. 03. 2011 15:00 – 15:30 Biblická hodina v Bethesdě
18. 03. 2011 08:30 – 10:00 Zdraví a nemoc 1 [A] (7)
18. 03. 2011 08:30 – 10:00 Řecká četba [A] (7)
18. 03. 2011 08:30 – 18:15 Sexualita [A] (1)
18. 03. 2011 10:30 – 12:00 Ekumenická eklesiologie [A] (7)
18. 03. 2011 12:00 – 19:30 Sociální práce: teorie a metody 4 [A] (7)
19. 03. 2011 08:30 – 12:45 Sociální práce: teorie a metody 4 [A] (8)
19. 03. 2011 08:30 – 18:15 Sexualita [A] (2)
21. 03. 2011 08:30 – 12:00 Metody sociálního výzkumu [A] (7)
21. 03. 2011 10:30 – 14:15 Sociální psychologie 2 [A] (3)
21. 03. 2011 12:45 – 14:15 Hebrejština 2 [A] (8)
21. 03. 2011 12:45 – 14:15 Homiletika 2 [A] (8)
21. 03. 2011 14:45 – 16:15 Dobové pozadí Starého zákona [A] (8)
21. 03. 2011 15:00 – 16:30 Seminář k praxi 2 PSP [A] (7)
22. 03. 2011 08:30 – 10:00 Úvod do Nového zákona 2 [A] (8)
22. 03. 2011 08:30 – 10:00 Angličtina 4 [A] (8)
22. 03. 2011 08:30 – 10:00 Exegeze Starého zákona 2 [A] (8)
22. 03. 2011 10:30 – 12:00 Praxis pietatis 2 [A] (8)
22. 03. 2011 11:30 – 12:30 Konzultační hodiny: V. Ber
22. 03. 2011 12:45 – 14:15 Úvod do Starého zákona 2 [A] (8)
22. 03. 2011 12:45 – 14:15 Systematická teologie 2 [A] (8)[UDÁLOST ZRUŠENA]
22. 03. 2011 14:30 – 16:00 Sborová pastorace [A] (8)
22. 03. 2011 15:30 – 17:45 Pastorační směry 2 [A] (8)
22. 03. 2011 17:15 – 18:45 Psychologie osobnosti 3 [A] (8)
23. 03. 2011 08:30 – 10:00 Sborová pastorace 2 [A] (8)
23. 03. 2011 08:30 – 12:00 Filozofie a etika sociální práce 3 [A] (9)
23. 03. 2011 08:30 – 10:00 Sociologie pro pastoračně-sociální pracovníky 2 [A] (8)
23. 03. 2011 10:30 – 14:15 Angličtina 2 [A] (8)
23. 03. 2011 12:45 – 14:15 Seminář k praxi 2 PSP [A] (8)
23. 03. 2011 14:30 – 16:00 Sborová pastorace [A] (7)
24. 03. 2011 08:30 – 10:00 Filozofie a etika sociální práce 2 [A] (8)
24. 03. 2011 08:30 – 10:00 Evangelizace a učednictví 2 [A] (8)
24. 03. 2011 10:30 – 12:00 Teologie náboženství [A] (8)
24. 03. 2011 10:30 – 12:00 Biblická interpretace [A] (8)
24. 03. 2011 12:45 – 14:15 Religionistika 3 [A] (8)
24. 03. 2011 12:45 – 14:15 Teologie Nového zákona [A] (8)
24. 03. 2011 14:30 – 16:00 Exegeze Nového zákona 2 [A] (8)
24. 03. 2011 16:30 – 18:00 Religionistika 3 [A] (8)
25. 03. 2011 08:30 – 10:00 Řecká četba [A] (8)
25. 03. 2011 10:30 – 12:00 Pastorační dovednosti 2 [A] (8)
25. 03. 2011 10:30 – 12:00 Ekumenická eklesiologie [A] (8)
25. 03. 2011 13:00 – 16:00 Pastorační praktikum 2 [A] (8)
25. 03. 2011 13:00 – 18:30 Duchovní růst [A] (8)
25. 03. 2011 16:00 – 19:30 Supervizní seminář k praxi PSP 1
25. 03. 2011 16:00 – 19:30 Seminář k praxi 4 PSP [A] (12)
25. 03. 2011 16:00 – 19:30 Supervizní seminář k praxi PSP 2 [A] (12)
26. 03. 2011 08:30 – 10:00 Pastorační dovednosti 2 [A] (4)
26. 03. 2011 08:30 – 10:00 Filozofie a etika sociální práce 2 [A] (4)
26. 03. 2011 08:30 – 10:00 Úvod do Starého zákona 2 [A] (4)
26. 03. 2011 10:20 – 11:50 Angličtina 2 [CP] (4)
26. 03. 2011 10:20 – 11:50 Němčina 2 [A] (4)
26. 03. 2011 10:20 – 11:50 Pastorační dovednosti 2 [B] (4)
26. 03. 2011 10:20 – 11:50 Homiletika 2 [A] (4)
26. 03. 2011 10:20 – 11:50 Angličtina 2 [B] (4)
26. 03. 2011 10:20 – 11:50 Věrouka a duchovní růst
26. 03. 2011 10:20 – 11:50 Angličtina 2 [CT] (4)
26. 03. 2011 12:30 – 14:00 Pastorační dovednosti 2 [C] (4)
26. 03. 2011 12:30 – 14:00 Ekumenická eklesiologie [A] (4)
26. 03. 2011 12:30 – 14:00 Sociální politika 2 [A] (4)
26. 03. 2011 12:30 – 14:00 Angličtina 2 [A] (4)
26. 03. 2011 14:20 – 15:50 Církevní dějiny 2 [A] (4)
26. 03. 2011 14:20 – 15:50 Vývojová psychologie 1 [A] (4)
26. 03. 2011 14:20 – 15:50 Sociologie pro pastoračně-sociální pracovníky 2 [A] (4)
26. 03. 2011 16:00 – 17:30 Seminář k praxi TPČ 2 [A] (2)
26. 03. 2011 16:00 – 17:30 Seminář k praxi TPČ 3 [A] (1)
26. 03. 2011 16:00 – 17:30 Seminář k praxi TPČ 4 [A] (3)
28. 03. 2011 08:30 – 12:00 Neziskový sektor v ČR [A] (8)
28. 03. 2011 12:45 – 18:15 Pastoračně sociální řešení hraničních životních situací [A] (9)
28. 03. 2011 12:45 – 14:15 Hebrejština 2 [A] (9)
28. 03. 2011 14:45 – 16:15 Dobové pozadí Starého zákona [A] (9)
29. 03. 2011 08:30 – 10:00 Úvod do Nového zákona 2 [A] (9)
29. 03. 2011 08:30 – 10:00 Angličtina 4 [A] (9)
29. 03. 2011 08:30 – 10:00 Exegeze Starého zákona 2 [A] (9)
29. 03. 2011 10:30 – 12:00 Praxis pietatis 2 [A] (9)
29. 03. 2011 11:30 – 12:30 Konzultační hodiny: V. Ber
29. 03. 2011 12:45 – 15:40 Sociální politika 2 [A] (9)
29. 03. 2011 12:45 – 14:15 Úvod do Starého zákona 2 [A] (9)
29. 03. 2011 12:45 – 14:15 Systematická teologie 2 [A] (9)
29. 03. 2011 13:30 – 18:00 Systematická teologie 3 [A] (8)
29. 03. 2011 14:30 – 16:00 Sborová pastorace [A] (9)
29. 03. 2011 15:30 – 17:45 Pastorační směry 2 [A] (9)
29. 03. 2011 17:15 – 18:45 Psychologie osobnosti 1 [A] (9)
30. 03. 2011 08:30 – 10:00 Sborová pastorace 2 [A] (9)
30. 03. 2011 08:30 – 10:00 Sociologie pro pastoračně-sociální pracovníky 2 [A] (9)
30. 03. 2011 10:30 – 14:15 Angličtina 2 [A] (9)
30. 03. 2011 10:30 – 12:00 Liturgika [A] (9)
30. 03. 2011 12:45 – 14:15 Seminář k praxi 2 PSP [A] (9)
31. 03. 2011 08:30 – 10:00 Filozofie a etika sociální práce 2 [A] (9)
31. 03. 2011 10:30 – 12:00 Teologie náboženství [A] (9)
31. 03. 2011 10:30 – 12:00 Biblická interpretace [A] (9)
31. 03. 2011 12:45 – 14:15 Religionistika 3 [A] (9)
31. 03. 2011 12:45 – 14:15 Teologie Nového zákona [A] (9)
31. 03. 2011 14:30 – 16:00 Pastorační dovednosti 2 [A] (9)[UDÁLOST ZRUŠENA]
31. 03. 2011 14:30 – 16:00 Exegeze Nového zákona 2 [A] (9)
01. 04. 2011 07:00 – 17:00 Exkurze- Červený Kostelec- hospic
01. 04. 2011 07:00 – 17:00 Exkurze- Červený Kostelec- hospic
01. 04. 2011 07:00 – 17:00 Exkurze- Červený Kostelec- hospic
01. 04. 2011 07:00 – 17:00 Seminář k praxi 4 PSP [A] (9)
01. 04. 2011 07:00 – 17:00 Supervizní seminář k praxi PSP 2 [A] (9)
01. 04. 2011 08:30 – 10:00 Zdraví a nemoc 1 [A] (9)
01. 04. 2011 08:30 – 10:00 Řecká četba [A] (9)
01. 04. 2011 09:00 – 19:45 Křesťanská etika 2 [A] (1)
01. 04. 2011 10:30 – 12:00 Ekumenická eklesiologie [A] (9)
02. 04. 2011 08:00 – 15:15 Křesťanská etika 2 [A] (2)
04. 04. 2011 08:30 – 12:00 Metody sociálního výzkumu [A] (9)
04. 04. 2011 10:30 – 14:15 Sociální psychologie 2 [A] (2)
04. 04. 2011 12:45 – 14:15 Hebrejština 2 [A] (10)
04. 04. 2011 12:45 – 14:15 Homiletika 2 [A] (10)
04. 04. 2011 14:45 – 16:15 Dobové pozadí Starého zákona [A] (10)
04. 04. 2011 15:00 – 16:30 Seminář k praxi 2 PSP [A] (9)
05. 04. 2011 08:30 – 10:00 Úvod do Nového zákona 2 [A] (10)
05. 04. 2011 08:30 – 10:00 Angličtina 4 [A] (10)
05. 04. 2011 08:30 – 10:00 Exegeze Starého zákona 2 [A] (10)
05. 04. 2011 10:30 – 12:00 Praxis pietatis 2 [A] (10)
05. 04. 2011 11:30 – 12:30 Konzultační hodiny: V. Ber
05. 04. 2011 12:45 – 14:15 Úvod do Starého zákona 2 [A] (10)
05. 04. 2011 12:45 – 14:15 Systematická teologie 2 [A] (10)
05. 04. 2011 13:30 – 18:00 Systematická teologie 3 [A] (10)
05. 04. 2011 14:30 – 16:00 Sborová pastorace [A] (10)
05. 04. 2011 15:30 – 17:45 Pastorační směry 2 [A] (10)
05. 04. 2011 17:15 – 18:45 Psychologie osobnosti 3 [A] (10)
06. 04. 2011 08:30 – 10:00 Sborová pastorace 2 [A] (10)
06. 04. 2011 08:30 – 10:00 Sociologie pro pastoračně-sociální pracovníky 2 [A] (10)
06. 04. 2011 10:30 – 14:15 Angličtina 2 [A] (10)
06. 04. 2011 12:45 – 14:15 Seminář k praxi 2 PSP [A] (10)
07. 04. 2011 08:30 – 10:00 Filozofie a etika sociální práce 2 [A] (10)
07. 04. 2011 08:30 – 10:00 Evangelizace a učednictví 2 [A] (10)[UDÁLOST ZRUŠENA]
07. 04. 2011 10:30 – 12:00 Teologie náboženství [A] (10)
07. 04. 2011 10:30 – 12:00 Biblická interpretace [A] (10) (Proroci)
07. 04. 2011 12:45 – 14:15 Religionistika 3 [A] (10)
07. 04. 2011 12:45 – 14:15 Teologie Nového zákona [A] (10)
07. 04. 2011 12:45 – 14:15 Úvod do studia 2 [A] (10)
07. 04. 2011 14:30 – 16:00 Vývojová psychologie 2 [A] (10)
07. 04. 2011 14:30 – 17:45 Religionistika 1 [A] (10)
07. 04. 2011 14:30 – 16:00 Pastorační dovednosti 2 [A] (10)
07. 04. 2011 14:30 – 16:00 Exegeze Nového zákona 2 [A] (10)
07. 04. 2011 16:15 – 17:45 Psychopatologie 2 [A] (10)
08. 04. 2011 08:30 – 10:00 Řecká četba [A] (10)
08. 04. 2011 08:30 – 19:00 Základní přehled hebrejštiny [A] (1)
08. 04. 2011 10:30 – 12:00 Ekumenická eklesiologie [A] (10)
08. 04. 2011 12:00 – 19:30 Sociální práce: teorie a metody 4 [A] (10)
08. 04. 2011 13:00 – 18:30 Duchovní růst [A] (10)
09. 04. 2011 08:00 – 18:00 Základní přehled hebrejštiny [A] (2)
09. 04. 2011 08:30 – 12:45 Sociální práce: teorie a metody 4 [A] (11)
11. 04. 2011 08:30 – 12:00 Neziskový sektor v ČR [A] (10)
11. 04. 2011 12:45 – 18:15 Pastoračně sociální řešení hraničních životních situací [A] (11)
11. 04. 2011 12:45 – 14:15 Hebrejština 2 [A] (11)
11. 04. 2011 14:45 – 16:15 Dobové pozadí Starého zákona [A] (11)
11. 04. 2011 16:30 – 19:30 Vedoucí kateder ETS
12. 04. 2011 08:30 – 10:00 Úvod do Nového zákona 2 [A] (11)
12. 04. 2011 08:30 – 10:00 Angličtina 4 [A] (11)
12. 04. 2011 08:30 – 10:00 Exegeze Starého zákona 2 [A] (11)
12. 04. 2011 10:30 – 12:00 Praxis pietatis 2 [A] (11)
12. 04. 2011 11:30 – 12:30 Konzultační hodiny: V. Ber
12. 04. 2011 12:45 – 15:40 Sociální politika 2 [A] (11)
12. 04. 2011 12:45 – 14:15 Úvod do Starého zákona 2 [A] (11)
12. 04. 2011 12:45 – 14:15 Systematická teologie 2 [A] (11)
12. 04. 2011 14:30 – 16:00 Sborová pastorace [A] (11)
12. 04. 2011 15:30 – 17:45 Pastorační směry 2 [A] (11)
12. 04. 2011 17:15 – 18:45 Psychologie osobnosti 1 [A] (11)
13. 04. 2011 08:30 – 10:00 Sborová pastorace 2 [A] (11)
13. 04. 2011 08:30 – 10:00 Sociologie pro pastoračně-sociální pracovníky 2 [A] (11)
13. 04. 2011 10:30 – 14:15 Angličtina 2 [A] (11)
13. 04. 2011 10:30 – 12:00 Liturgika [A] (11)
13. 04. 2011 12:45 – 14:15 Seminář k praxi 2 PSP [A] (11)
13. 04. 2011 15:00 – 17:00 Školská rada
14. 04. 2011 08:30 – 10:00 Filozofie a etika sociální práce 2 [A] (11)
14. 04. 2011 08:30 – 12:00 Evangelizace a učednictví 2 [A] (12)
14. 04. 2011 10:30 – 12:00 Teologie náboženství [A] (11)
14. 04. 2011 10:30 – 12:00 Biblická interpretace [A] (11) (Žalmy)
14. 04. 2011 12:45 – 14:15 Religionistika 3 [A] (11)
14. 04. 2011 12:45 – 14:15 Teologie Nového zákona [A] (11)
14. 04. 2011 14:30 – 16:00 Vývojová psychologie 2 [A] (11)
14. 04. 2011 14:30 – 16:00 Exegeze Nového zákona 2 [A] (11)
14. 04. 2011 16:15 – 17:45 Psychopatologie 2 [A] (11)
15. 04. 2011 08:30 – 10:00 Zdraví a nemoc 1 [A] (11)
15. 04. 2011 08:30 – 10:00 Řecká četba [A] (11)
15. 04. 2011 08:30 – 18:15 Sociální práce: teorie a metody 2 [A] (11)
15. 04. 2011 09:00 – 18:15 Pastoračně sociální práce s postiženými [A] (3)
15. 04. 2011 09:00 – 18:15 Pastoračně sociální práce s postiženými [A] (5)
15. 04. 2011 09:00 – 18:15 Pastoračně sociální práce s postiženými [A] (11)
15. 04. 2011 10:30 – 12:00 Pastorační dovednosti 2 [A] (11)
15. 04. 2011 10:30 – 12:00 Ekumenická eklesiologie [A] (11)
15. 04. 2011 18:00 – 16. 04. 2011 15:00 INSPIRO [Morava] (3)
16. 04. 2011 08:30 – 10:00 Pastorační dovednosti 2 [A] (5)
16. 04. 2011 08:30 – 10:00 Filozofie a etika sociální práce 2 [A] (5)
16. 04. 2011 08:30 – 10:00 Úvod do Starého zákona 2 [A] (5)
16. 04. 2011 10:20 – 11:50 Angličtina 2 [CP] (5)
16. 04. 2011 10:20 – 11:50 Němčina 2 [A] (5)
16. 04. 2011 10:20 – 11:50 Pastorační dovednosti 2 [B] (5)
16. 04. 2011 10:20 – 11:50 Homiletika 2 [A] (5)
16. 04. 2011 10:20 – 11:50 Angličtina 2 [B] (5)
16. 04. 2011 10:20 – 11:50 Důležitost a osidla myšlení
16. 04. 2011 10:20 – 11:50 Angličtina 2 [CT] (5)
16. 04. 2011 12:30 – 14:00 Pastorační dovednosti 2 [C] (5)
16. 04. 2011 12:30 – 14:00 Ekumenická eklesiologie [A] (5)
16. 04. 2011 12:30 – 14:00 Sociální politika 2 [A] (5)
16. 04. 2011 12:30 – 14:00 Angličtina 2 [A] (5)
16. 04. 2011 14:20 – 15:50 Církevní dějiny 2 [A] (5)
16. 04. 2011 14:20 – 15:50 Vývojová psychologie 1 [A] (5)
16. 04. 2011 14:20 – 15:50 Sociologie pro pastoračně-sociální pracovníky 2 [A] (5)
16. 04. 2011 16:00 – 17:30 Sociologie pro pastoračně-sociální pracovníky 2 [A] (3)
18. 04. 2011 – 22. 04. 2011 Velikonoční prázdniny
25. 04. 2011 Velikonoční pondělí (státní svátek)
26. 04. 2011 08:30 – 10:00 Úvod do Nového zákona 2 [A] (12)
26. 04. 2011 08:30 – 10:00 Angličtina 4 [A] (12)
26. 04. 2011 08:30 – 10:00 Exegeze Starého zákona 2 [A] (12)
26. 04. 2011 10:30 – 12:00 Praxis pietatis 2 [A] (12)
26. 04. 2011 11:30 – 12:30 Konzultační hodiny: V. Ber
26. 04. 2011 12:45 – 15:40 Sociální politika 2 [A] (12)
26. 04. 2011 12:45 – 14:15 Úvod do Starého zákona 2 [A] (12)
26. 04. 2011 12:45 – 14:15 Systematická teologie 2 [A] (12)
26. 04. 2011 13:30 – 18:00 Systematická teologie 3 [A] (12)
26. 04. 2011 14:30 – 16:00 Sborová pastorace [A] (12)
26. 04. 2011 15:30 – 17:45 Pastorační směry 2 [A] (12)
26. 04. 2011 17:15 – 18:45 Psychologie osobnosti 3 [A] (12)
27. 04. 2011 08:30 – 10:00 Sborová pastorace 2 [A] (12)
27. 04. 2011 08:30 – 12:00 Filozofie a etika sociální práce 3 [A] (12)
27. 04. 2011 08:30 – 10:00 Sociologie pro pastoračně-sociální pracovníky 2 [A] (12)
27. 04. 2011 10:30 – 14:15 Angličtina 2 [A] (12)
27. 04. 2011 12:45 – 14:15 Seminář k praxi 2 PSP [A] (12)
28. 04. 2011 08:30 – 10:00 Filozofie a etika sociální práce 2 [A] (12)
28. 04. 2011 10:30 – 12:00 Teologie náboženství [A] (12)
28. 04. 2011 10:30 – 12:00 Biblická interpretace [A] (12)
28. 04. 2011 12:45 – 14:15 Religionistika 3 [A] (12)
28. 04. 2011 12:45 – 14:15 Teologie Nového zákona [A] (12)
28. 04. 2011 12:45 – 14:15 Úvod do studia 2 [A] (12)
28. 04. 2011 14:30 – 16:00 Exegeze Nového zákona 2 [A] (12)
28. 04. 2011 16:30 – 18:30 Výbor Sdružení evangelikálních teologů
28. 04. 2011 19:00 – 21:00 Katedra Systematické teologie a etiky
29. 04. 2011 08:30 – 10:00 Řecká četba [A] (12)
29. 04. 2011 10:30 – 12:00 Pastorační dovednosti 2 [A] (12)
29. 04. 2011 10:30 – 12:00 Ekumenická eklesiologie [A] (12)[UDÁLOST ZRUŠENA]
29. 04. 2011 13:00 – 15:00 Kolegium ředitele
29. 04. 2011 14:30 – 17:30 Pastorační praktikum 2 [A] (12)
30. 04. 2011 08:30 – 10:00 Pastorační dovednosti 2 [A] (6)
30. 04. 2011 08:30 – 10:00 Filozofie a etika sociální práce 2 [A] (6)
30. 04. 2011 08:30 – 10:00 Úvod do Starého zákona 2 [A] (6)
30. 04. 2011 10:20 – 11:50 Angličtina 2 [CP] (6)
30. 04. 2011 10:20 – 11:50 Němčina 2 [A] (6)
30. 04. 2011 10:20 – 11:50 Pastorační dovednosti 2 [B] (6)
30. 04. 2011 10:20 – 11:50 Homiletika 2 [A] (6)
30. 04. 2011 10:20 – 11:50 Angličtina 2 [B] (6)
30. 04. 2011 10:20 – 11:50 Křestní příprava - dostupné materiály
30. 04. 2011 10:20 – 11:50 Angličtina 2 [CT] (6)
30. 04. 2011 12:30 – 14:00 Pastorační dovednosti 2 [C] (6)
30. 04. 2011 12:30 – 14:00 Ekumenická eklesiologie [A] (6)
30. 04. 2011 12:30 – 14:00 Sociální politika 2 [A] (6)
30. 04. 2011 12:30 – 14:00 Angličtina 2 [A] (6)
30. 04. 2011 14:20 – 15:50 Církevní dějiny 2 [A] (6)
30. 04. 2011 14:20 – 15:50 Vývojová psychologie 1 [A] (6)
30. 04. 2011 14:20 – 15:50 Sociologie pro pastoračně-sociální pracovníky 2 [A] (6)
30. 04. 2011 16:00 – 17:30 seminář k praxi
30. 04. 2011 16:00 – 17:30 Seminář k praxi 2 PSP [A] (7)
02. 05. 2011 08:30 – 12:00 Metody sociálního výzkumu [A] (11)
02. 05. 2011 12:45 – 14:15 Hebrejština 2 [A] (12)
02. 05. 2011 12:45 – 14:15 Homiletika 2 [A] (12)
02. 05. 2011 14:45 – 16:15 Dobové pozadí Starého zákona [A] (12)
02. 05. 2011 15:00 – 15:45 Seminář k praxi 2 PSP [A] (11)
02. 05. 2011 16:00 – 16:45 Seminář k praxi 4 PSP [A] (11)
02. 05. 2011 16:00 – 16:45 Supervizní seminář k praxi PSP 2 [A] (11)
03. 05. 2011 08:30 – 10:00 Úvod do Nového zákona 2 [A] (13)
03. 05. 2011 08:30 – 10:00 Angličtina 4 [A] (13)
03. 05. 2011 08:30 – 10:00 Exegeze Starého zákona 2 [A] (13)
03. 05. 2011 10:30 – 12:00 Praxis pietatis 2 [A] (13)
03. 05. 2011 11:30 – 12:30 Konzultační hodiny: V. Ber
03. 05. 2011 12:45 – 14:15 Úvod do Starého zákona 2 [A] (13)
03. 05. 2011 12:45 – 14:15 Systematická teologie 2 [A] (13)
03. 05. 2011 14:30 – 16:00 Sborová pastorace [A] (13)
03. 05. 2011 15:30 – 17:45 Pastorační směry 2 [A] (13)
03. 05. 2011 17:15 – 18:45 Psychologie osobnosti 1 [A] (13)
04. 05. 2011 08:30 – 10:00 Sborová pastorace 2 [A] (13)
04. 05. 2011 08:30 – 12:00 Filozofie a etika sociální práce 3 [A] (13)
04. 05. 2011 08:30 – 10:00 Sociologie pro pastoračně-sociální pracovníky 2 [A] (13)
04. 05. 2011 10:30 – 14:15 Angličtina 2 [A] (13)
04. 05. 2011 12:45 – 14:15 Seminář k praxi 2 PSP [A] (13)
05. 05. 2011 08:30 – 10:00 Filozofie a etika sociální práce 2 [A] (13)[UDÁLOST ZRUŠENA]
05. 05. 2011 10:30 – 12:00 Teologie náboženství [A] (13)
05. 05. 2011 10:30 – 12:00 Biblická interpretace [A] (13)
05. 05. 2011 12:45 – 14:15 Religionistika 3 [A] (13)
05. 05. 2011 12:45 – 14:15 Teologie Nového zákona [A] (13)
05. 05. 2011 12:45 – 14:15 Úvod do studia 2 [A] (9)[UDÁLOST ZRUŠENA]
05. 05. 2011 14:30 – 16:00 Vývojová psychologie 2 [A] (13)
05. 05. 2011 14:30 – 16:00 Pastorační dovednosti 2 [A] (13)
05. 05. 2011 14:30 – 16:00 Exegeze Nového zákona 2 [A] (13)
05. 05. 2011 16:15 – 17:45 Psychopatologie 2 [A] (13)
06. 05. 2011 08:30 – 10:00 Řecká četba [A] (13)
06. 05. 2011 08:30 – 18:15 Sociální práce: teorie a metody 2 [A] (13)
06. 05. 2011 10:30 – 12:00 Ekumenická eklesiologie [A] (13)
06. 05. 2011 18:00 – 07. 05. 2011 15:00 INSPIRO [Čechy] (3)
07. 05. 2011 08:30 – 18:15 Sociální práce: teorie a metody 2 [A] (12)
09. 05. 2011 12:00 – 13. 05. 2011 13:30 Soustředění denních studentů - s Danielem Pastirčákem
09. 05. 2011 13:00 – 16:30 Soustředění denních studentů (1. den)
10. 05. 2011 09:00 – 12:30 Soustředění denních studentů (2. den)
11. 05. 2011 09:00 – 12:30 Soustředění denních studentů (3. den)
12. 05. 2011 09:00 – 12:30 Soustředění denních studentů (4. den)
13. 05. 2011 09:00 – 12:30 Soustředění denních studentů (5. den)
13. 05. 2011 09:00 – 18:15 Pastoračně sociální práce s postiženými [A] (13)
13. 05. 2011 13:30 – 17:00 supervize
13. 05. 2011 13:30 – 17:00 supervize
14. 05. 2011 08:30 – 10:00 Pastorační dovednosti 2 [A] (7)
14. 05. 2011 08:30 – 10:00 Filozofie a etika sociální práce 2 [A] (7)
14. 05. 2011 08:30 – 10:00 Úvod do Starého zákona 2 [A] (7)
14. 05. 2011 10:20 – 11:50 Angličtina 2 [CP] (7)
14. 05. 2011 10:20 – 11:50 Němčina 2 [A] (7)
14. 05. 2011 10:20 – 11:50 Pastorační dovednosti 2 [B] (7)
14. 05. 2011 10:20 – 11:50 Homiletika 2 [A] (7)
14. 05. 2011 10:20 – 11:50 Angličtina 2 [B] (7)
14. 05. 2011 10:20 – 11:50 Prezentace vybraných esejů ke zkoušce
14. 05. 2011 10:20 – 11:50 Angličtina 2 [CT] (7)
14. 05. 2011 12:30 – 14:00 Pastorační dovednosti 2 [C] (7)
14. 05. 2011 12:30 – 14:00 Ekumenická eklesiologie [A] (7)
14. 05. 2011 12:30 – 14:00 Sociální politika 2 [A] (7)
14. 05. 2011 12:30 – 14:00 Angličtina 2 [A] (7)
14. 05. 2011 14:20 – 15:50 Církevní dějiny 2 [A] (7)
14. 05. 2011 14:20 – 15:50 Vývojová psychologie 1 [A] (7)
14. 05. 2011 14:20 – 15:50 Sociologie pro pastoračně-sociální pracovníky 2 [A] (7)
14. 05. 2011 16:00 – 17:30 Seminář k praxi TPČ 1 [A] (4)
14. 05. 2011 16:00 – 17:30 Seminář k praxi TPČ 1 [A] (2)
14. 05. 2011 16:00 – 17:30 Seminář k praxi TPČ 2 [A] (4)
14. 05. 2011 16:00 – 17:30 Seminář k praxi TPČ 3 [A] (2)
14. 05. 2011 16:00 – 17:30 Seminář k praxi TPČ 4 [A] (4)
15. 05. 2011 10:00 – 12:00 Neděle ETS v Trutnově
16. 05. 2011 16:30 – 19:30 Vedoucí kateder ETS
17. 05. 2011 09:00 – 11:00 Kolegium ředitele
23. 05. 2011 08:30 – 18:15 Teologie Starého zákona [A] (1)
24. 05. 2011 08:30 – 18:15 Teologie Starého zákona [A] (1)
25. 05. 2011 08:30 – 18:15 Teologie Starého zákona [A] (2)
26. 05. 2011 08:30 – 18:15 Teologie Starého zákona [A] (2)
27. 05. 2011 08:30 – 18:15 Teologie Starého zákona [A] (3)
02. 06. 2011 08:30 – 12:00 Odborná zkouška ze Starého zákona [A] (1)
02. 06. 2011 14:00 – 16:00 Dodatečná kontrola indexů ZO pro TPČ
03. 06. 2011 09:00 – 21:00 Brigáda - úklid a údržba školní budovy
04. 06. 2011 Dobové pozadí Starého zákona [A] (2)
04. 06. 2011 Úvod do studia 1-2 [A] (1)
04. 06. 2011 Výpočetní technika [A] (1)
06. 06. 2011 08:30 – 12:00 Hebrejština intenzivní kurz II [A] (1)
07. 06. 2011 08:30 – 12:00 Hebrejština intenzivní kurz II [A] (1)
08. 06. 2011 08:30 – 12:00 Hebrejština intenzivní kurz II [A] (1)
09. 06. 2011 08:30 – 12:00 Hebrejština intenzivní kurz II [A] (1)
10. 06. 2011 08:30 – 12:00 Hebrejština intenzivní kurz II [A] (1)
10. 06. 2011 09:00 – 18:00 Přijímací řízení
12. 06. 2011 Neděle ETS v Černošicích
13. 06. 2011 08:30 – 12:00 Hebrejština intenzivní kurz II [A] (1)
13. 06. 2011 17:00 – 20:00 Pedagogická rada
14. 06. 2011 08:30 – 12:00 Hebrejština intenzivní kurz II [A] (1)
15. 06. 2011 08:30 – 12:00 Řečtina intenzívní kurz [A] (1)
16. 06. 2011 08:30 – 12:00 Řečtina intenzívní kurz [A] (1)
17. 06. 2011 Stud jako pastorační problém [A] (1)
17. 06. 2011 08:30 – 12:00 Řečtina intenzívní kurz [A] (1)
18. 06. 2011 Stud jako pastorační problém [A] (2)
20. 06. 2011 08:30 – 12:00 Řečtina intenzívní kurz [A] (1)
20. 06. 2011 15:00 – 17:00 Kolegium ředitele
21. 06. 2011 08:30 – 12:00 Řečtina intenzívní kurz [A] (1)
22. 06. 2011 08:30 – 12:00 Řečtina intenzívní kurz [A] (1)
23. 06. 2011 08:30 – 12:00 Řečtina intenzívní kurz [A] (1)
24. 06. 2011 08:30 – 12:00 Řečtina intenzívní kurz [A] (1)
27. 06. 2011 – 30. 06. 2011 Státní závěrečné zkoušky
27. 06. 2011 16:00 – 18:00 Tým spirituála
28. 06. 2011 – 30. 06. 2011 Absolutoria
09. 08. 2011 – 12. 08. 2011 Institute of Excellence in Theological Education
19. 08. 2011 – 23. 08. 2011 Letní škola ETS 2011
22. 08. 2011 09:00 – 18:00 Přijímací řízení (náhradní termín)
26. 08. 2011 18:00 – 19:30 Vidět jako vidí Duch - O důležitosti imaginace v duchovním životě podle C. S . Lewise a O. Barfielda [A] (1)
26. 08. 2011 18:00 – 22:00 Modlitba [Letní škola] (1)
27. 08. 2011 08:00 – 22:00 Modlitba [Letní škola] (2)
27. 08. 2011 08:30 – 10:00 Vidět jako vidí Duch - O důležitosti imaginace v duchovním životě podle C. S . Lewise a O. Barfielda [A] (2)
27. 08. 2011 10:30 – 12:00 Vidět jako vidí Duch - O důležitosti imaginace v duchovním životě podle C. S . Lewise a O. Barfielda [A] (3)
27. 08. 2011 12:45 – 14:15 Vidět jako vidí Duch - O důležitosti imaginace v duchovním životě podle C. S . Lewise a O. Barfielda [A] (4)
27. 08. 2011 14:30 – 16:00 Vidět jako vidí Duch - O důležitosti imaginace v duchovním životě podle C. S . Lewise a O. Barfielda [A] (5)
27. 08. 2011 16:30 – 18:00 Vidět jako vidí Duch - O důležitosti imaginace v duchovním životě podle C. S . Lewise a O. Barfielda [A] (6)
28. 08. 2011 08:00 – 13:00 Modlitba [Letní škola] (3)
28. 08. 2011 09:00 – 10:30 Vidět jako vidí Duch - O důležitosti imaginace v duchovním životě podle C. S . Lewise a O. Barfielda [A] (7)
01. 09. 2011 08:30 – 14:00 Zahájení studia a zápis denních studentů
03. 09. 2011 08:30 – 10:00 Evangelizace a učednictví 1-2 [A] (1)
03. 09. 2011 08:30 – 10:00 Psychopatologie 1-2 [A] (1)
03. 09. 2011 08:30 – 10:00 Psychopatologie 1 [A] (1)
03. 09. 2011 08:30 – 10:00 Systematická teologie 1 [A] (1)
03. 09. 2011 10:20 – 11:50 Křesťanská etika 2 [A] (1)
03. 09. 2011 10:20 – 11:50 Pastorační směry 1 [A] (1)
03. 09. 2011 10:20 – 11:50 Řecká četba [A] (1)
03. 09. 2011 10:20 – 11:50 Pastorační směry 1 [A] (1)
03. 09. 2011 10:20 – 11:50 Sociální psychologie 1 [A] (1)
03. 09. 2011 10:20 – 11:50 Sociální psychologie 1 [A] (1)
03. 09. 2011 12:30 – 14:00 Řečtina 1 [A] (1)
03. 09. 2011 12:30 – 14:00 Exegeze Nového zákona 1 [A] (1)
03. 09. 2011 12:30 – 14:00 Integrace teologie a psychologie [A] (1)
03. 09. 2011 12:30 – 14:00 Metody sociálního výzkumu [A] (1)
03. 09. 2011 14:20 – 15:50 Úvod do Nového zákona 1 [A] (1)
03. 09. 2011 14:20 – 15:50 Misiologie [A] (1)
03. 09. 2011 14:20 – 15:50 Krizová intervence 1 [A] (1)
03. 09. 2011 14:20 – 15:50 Krizová intervence 1 [A] (1)
03. 09. 2011 16:00 – 17:30 Supervizní seminář k praxi PSP 1 [A] (1)
03. 09. 2011 16:00 – 17:30 Supervizní seminář k praxi PSP 2 [A] (1)
03. 09. 2011 16:00 – 17:30 Seminář k praxi TPČ 1 [A] (1)
03. 09. 2011 16:00 – 17:30 Seminář k praxi TPČ 2 [A] (1)
03. 09. 2011 16:00 – 17:30 Seminář k praxi TPČ 3 [A] (1)
03. 09. 2011 16:00 – 17:30 Seminář k praxi TPČ 4 [A] (1)
03. 09. 2011 16:00 – 17:30 Seminář k praxi 1 PSP [A] (1)
03. 09. 2011 16:00 – 17:30 Seminář k praxi 2 PSP [A] (1)
12. 09. 2011 – 16. 09. 2011 Bakalářské zkoušky PSP
15. 09. 2011 13:00 – 15:00 Kolegium ředitele - září 2011
15. 09. 2011 19:00 – 21:00 Katedra systematické teologie
16. 09. 2011 14:00 – 16:00 Katedra Praktické teologie
17. 09. 2011 08:30 – 10:00 Evangelizace a učednictví 1-2 [A] (2)
17. 09. 2011 08:30 – 10:00 Psychopatologie 1-2 [A] (2)
17. 09. 2011 08:30 – 10:00 Psychopatologie 1 [A] (2)
17. 09. 2011 08:30 – 10:00 Systematická teologie 1 [A] (2)
17. 09. 2011 09:00 – 16:00 Setkání týmu Tony Kalma
17. 09. 2011 10:20 – 11:50 Křesťanská etika 2 [A] (2)
17. 09. 2011 10:20 – 11:50 Pastorační směry 1 [A] (2)
17. 09. 2011 10:20 – 11:50 Řecká četba [A] (2)
17. 09. 2011 10:20 – 11:50 Pastorační směry 1 [A] (2)
17. 09. 2011 10:20 – 11:50 Sociální psychologie 1 [A] (2)
17. 09. 2011 10:20 – 11:50 Sociální psychologie 1 [A] (2)
17. 09. 2011 12:30 – 14:00 Řečtina 1 [A] (2)
17. 09. 2011 12:30 – 14:00 Exegeze Nového zákona 1 [A] (2)
17. 09. 2011 12:30 – 14:00 Integrace teologie a psychologie [A] (2)
17. 09. 2011 12:30 – 14:00 Metody sociálního výzkumu [A] (2)
17. 09. 2011 14:20 – 15:50 Úvod do Nového zákona 1 [A] (2)
17. 09. 2011 14:20 – 15:50 Misiologie [A] (2)
17. 09. 2011 14:20 – 15:50 Krizová intervence 1 [A] (2)
17. 09. 2011 14:20 – 15:50 Krizová intervence 1 [A] (2)
18. 09. 2011 09:30 – 11:30 Neděle ETS v České Třebové
22. 09. 2011 10:00 – 12:00 Katedra biblických studií
26. 09. 2011 12:00 – 28. 09. 2011 13:00 Soustředění denních studentů - Organizační a finanční rozvoj křesťanských organizací
27. 09. 2011 08:30 – 12:00 Soustředění denních studentů (blok 1-2)
28. 09. 2011 – 29. 09. 2011 Den české státnosti - státní svátek
28. 09. 2011 08:30 – 12:00 Soustředění denních studentů (blok 3-4)
30. 09. 2011 08:00 – 18:00 Absolutoria, náhradní a opravný termín
01. 10. 2011 09:00 – 18:00 Sborová pastorace 1 [A] (1)
03. 10. 2011 08:30 – 16:30 Sociální politika 1 [A] (1)
03. 10. 2011 09:00 – 16:00 Kde je církev? Teologické fórum pořádané Sdružením evangelikálních teologů
05. 10. 2011 08:30 – 12:00 Sociální patologie [A] (6)
05. 10. 2011 08:30 – 10:00 Teologická antropologie (1)
05. 10. 2011 10:30 – 12:00 Exegeze Starého zákona 1 [A] (1)
05. 10. 2011 12:45 – 14:15 Seminář k absolventské práci [A] (1)
05. 10. 2011 12:45 – 14:15 Homiletika 1 [A] (1)
05. 10. 2011 15:30 – 17:00 Integrace teologie a psychologie [A] (1)
05. 10. 2011 17:15 – 18:45 Psychologie osobnosti 2 [A] (1)
06. 10. 2011 08:30 – 10:00 Angličtina 3 [A] (1)
06. 10. 2011 08:30 – 10:00 Misiologie [A] (1)
06. 10. 2011 10:30 – 12:00 Filozofie a etika sociální práce 1 [A] (1)
06. 10. 2011 10:30 – 12:00 Exegeze Nového zákona 1 [A] (1)
06. 10. 2011 12:45 – 14:15 Praxis pietatis 1 [A] (1)
06. 10. 2011 14:30 – 17:45 Vývojová psychologie 1 [A] (5)
06. 10. 2011 14:30 – 16:00 Religionistika 2 [A] (1)
07. 10. 2011 08:30 – 10:00 Hebrejština 3 [A] (1)
07. 10. 2011 10:30 – 12:00 Dějiny dogmatu [A] (1)
07. 10. 2011 12:00 – 19:30 Sociální práce: teorie a metody 1 [A] (1)
08. 10. 2011 08:30 – 14:00 Sociální práce: teorie a metody 1 [A] (1)
10. 10. 2011 17:00 – 19:00 Pedagogická rada - říjen 2011
12. 10. 2011 08:30 – 12:00 Pastoračně sociální gerontologie [A] (1)
12. 10. 2011 08:30 – 10:00 Teologická antropologie: Stvoření člověka k Božímu obrazu (2)
12. 10. 2011 10:30 – 12:00 Exegeze Starého zákona 1 [A] (2)
12. 10. 2011 12:45 – 15:00 Pastorační praktikum 1 [A] (1)
12. 10. 2011 12:45 – 14:15 Systematická teologie 1 [A] (1)
12. 10. 2011 12:45 – 14:15 Homiletika 1 [A] (2)
12. 10. 2011 15:30 – 17:00 Integrace teologie a psychologie [A] (2)
13. 10. 2011 08:30 – 10:00 Angličtina 3 [A] (2)
13. 10. 2011 08:30 – 10:00 Misiologie [A] (2)
13. 10. 2011 10:30 – 12:00 Filozofie a etika sociální práce 1 [A] (2)
13. 10. 2011 10:30 – 12:00 Exegeze Nového zákona 1 [A] (2)
13. 10. 2011 12:45 – 14:15 Praxis pietatis 1 - svatá večeře Páně (2)
13. 10. 2011 14:30 – 16:30 Kolegium ředitele - říjen 2011
13. 10. 2011 14:30 – 16:00 Religionistika 2 [A] (2)
13. 10. 2011 15:00 – 18:30 Metody sociálního výzkumu [A] (1)
13. 10. 2011 16:30 – 17:30 Tým spirituála
14. 10. 2011 08:30 – 12:00 Zdraví a nemoc 2 [A] (5)
15. 10. 2011 08:30 – 10:00 Evangelizace a učednictví 1-2 [A] (3)
15. 10. 2011 08:30 – 10:00 Psychopatologie 1-2 [A] (3)
15. 10. 2011 08:30 – 10:00 Psychopatologie 1 [A] (3)
15. 10. 2011 08:30 – 10:00 Systematická teologie 1 [A] (3)
15. 10. 2011 10:20 – 11:50 Křesťanská etika 2 [A] (3)
15. 10. 2011 10:20 – 11:50 Pastorační směry 1 [A] (3)
15. 10. 2011 10:20 – 11:50 Řecká četba [A] (3)
15. 10. 2011 10:20 – 11:50 Pastorační směry 1 [A] (3)
15. 10. 2011 10:20 – 11:50 Sociální psychologie 1 [A] (3)
15. 10. 2011 10:20 – 11:50 Sociální psychologie 1 [A] (3)
15. 10. 2011 12:30 – 14:00 Řečtina 1 [A] (3)
15. 10. 2011 12:30 – 14:00 Exegeze Nového zákona 1 [A] (3)
15. 10. 2011 12:30 – 14:00 Integrace teologie a psychologie [A] (3)
15. 10. 2011 12:30 – 14:00 Metody sociálního výzkumu [A] (3)
15. 10. 2011 13:30 – 14:25 Kulatý stůl: Vzdělávání křesťanů v ČR
15. 10. 2011 14:20 – 15:50 Úvod do Nového zákona 1 [A] (3)
15. 10. 2011 14:20 – 15:50 Misiologie [A] (3)
15. 10. 2011 14:20 – 15:50 Krizová intervence 1 [A] (3)
15. 10. 2011 14:20 – 15:50 Krizová intervence 1 [A] (3)
15. 10. 2011 14:30 – 14:50 Vernisáž výtvarné soutěže: Hodnoty ETS
15. 10. 2011 15:00 – 16:00 Den ETS 2011 - Vysílání absolvetnů
18. 10. 2011 14:00 – 19:00 Rada ETS
19. 10. 2011 08:30 – 12:00 Sociální patologie [A] (7)
19. 10. 2011 08:30 – 10:00 Teologická antropologie: Stvoření člověka k Božímu obrazu (pokračování) (3)
19. 10. 2011 10:30 – 12:00 Exegeze Starého zákona 1 [A] (3)
19. 10. 2011 12:45 – 14:15 Seminář k absolventské práci [A] (2)
19. 10. 2011 12:45 – 14:15 Homiletika 1 [A] (3)
19. 10. 2011 15:30 – 17:00 Integrace teologie a psychologie [A] (3)
19. 10. 2011 17:15 – 18:45 Psychologie osobnosti 2 [A] (3)
20. 10. 2011 08:30 – 10:00 Angličtina 3 [A] (3)
20. 10. 2011 08:30 – 10:00 Misiologie [A] (3)
20. 10. 2011 10:30 – 12:00 Filozofie a etika sociální práce 1 [A] (3)
20. 10. 2011 10:30 – 12:00 Exegeze Nového zákona 1 [A] (3)
20. 10. 2011 12:45 – 14:15 Praxis pietatis 1 [A] (3)
20. 10. 2011 14:30 – 16:00 Religionistika 2 [A] (3)
21. 10. 2011 08:30 – 12:00 Zdraví a nemoc 2 [A] (6)
21. 10. 2011 08:30 – 10:00 Hebrejština 3 [A] (2)
21. 10. 2011 10:30 – 14:00 Dějiny dogmatu [A] (2-3)
21. 10. 2011 12:00 – 19:30 Sociální práce: teorie a metody 5 [A] (1)
22. 10. 2011 08:30 – 14:00 Sociální práce: teorie a metody 5 [A] (1)
22. 10. 2011 09:00 – 12:30 Supervizní seminář k praxi PSP 1 [A] (2)
22. 10. 2011 09:00 – 12:30 Supervizní seminář k praxi PSP 1 [A] (2)
22. 10. 2011 13:00 – 16:30 Supervizní seminář k praxi PSP 2 [A] (2)
23. 10. 2011 10:00 – 12:00 Neděle ETS v Litomyšli
26. 10. 2011 08:30 – 10:00 Teologická antropologie: Seminář a zpráva o projektu (4)
26. 10. 2011 10:30 – 12:00 Exegeze Starého zákona 1 [A] (4)
26. 10. 2011 12:45 – 14:15 Systematická teologie 1 [A] (2)
26. 10. 2011 12:45 – 14:15 Homiletika 1 [A] (4)
26. 10. 2011 15:30 – 17:00 Integrace teologie a psychologie [A] (4)
27. 10. 2011 08:30 – 10:00 Angličtina 3 [A] (4)
27. 10. 2011 08:30 – 10:00 Misiologie [A] (4)
27. 10. 2011 10:30 – 12:00 Filozofie a etika sociální práce 1 [A] (4)
27. 10. 2011 10:30 – 12:00 Exegeze Nového zákona 1 [A] (4)
27. 10. 2011 12:45 – 14:15 Praxis pietatis 1 [A] (4)
27. 10. 2011 14:30 – 16:00 Religionistika 2 [A] (4)
27. 10. 2011 15:00 – 18:30 Metody sociálního výzkumu [A] (2)
28. 10. 2011 – 29. 10. 2011 Státní svátek, Den vzniku samostatného československého státu
28. 10. 2011 09:00 – 00:00 Filozofie 1 [A] (1)
28. 10. 2011 12:00 – 19:30 Sociální práce: teorie a metody 5 [A] (2)
29. 10. 2011 – 29. 10. 2011 Filozofie 1 [A] (1)
29. 10. 2011 08:30 – 14:00 Sociální práce: teorie a metody 5 [A] (2)
02. 11. 2011 08:30 – 12:00 Sociální patologie [A] (8)
02. 11. 2011 08:30 – 10:00 Teologická antropologie: Pád do hříchu (5)
02. 11. 2011 10:30 – 12:00 Exegeze Starého zákona 1 [A] (5)
02. 11. 2011 12:45 – 14:15 Seminář k absolventské práci [A] (3)
02. 11. 2011 12:45 – 14:15 Homiletika 1 [A] (5)
02. 11. 2011 15:30 – 17:00 Integrace teologie a psychologie [A] (5)
02. 11. 2011 17:15 – 18:45 Psychologie osobnosti 2 [A] (5)
03. 11. 2011 08:30 – 10:00 Angličtina 3 [A] (5)
03. 11. 2011 08:30 – 10:00 Misiologie [A] (5)
03. 11. 2011 10:30 – 12:00 Filozofie a etika sociální práce 1 [A] (5)
03. 11. 2011 10:30 – 12:00 Exegeze Nového zákona 1 [A] (5)
03. 11. 2011 12:45 – 14:15 Praxis pietatis 1 [A] (5)
03. 11. 2011 14:30 – 16:00 Religionistika 2 [A] (5)
03. 11. 2011 14:30 – 17:45 Vývojová psychologie 1 [A] (9)
04. 11. 2011 08:30 – 12:00 Zdraví a nemoc 2 [A] (7)
04. 11. 2011 12:45 – 14:15 Seminář k praxi 1 PSP [A] (10)
04. 11. 2011 12:45 – 14:15 Seminář k praxi 3 PSP [A] (1)
04. 11. 2011 12:45 – 14:15 Supervizní seminář k praxi PSP 1 [A] (1)
04. 11. 2011 14:00 – 19:00 Sociální politika 3 (1)
05. 11. 2011 08:00 – 14:00 Sociální politika 3 (2)
05. 11. 2011 08:30 – 10:00 Evangelizace a učednictví 1-2 [A] (4)
05. 11. 2011 08:30 – 10:00 Psychopatologie 1-2 [A] (4)
05. 11. 2011 08:30 – 10:00 Psychopatologie 1 [A] (4)
05. 11. 2011 08:30 – 10:00 Systematická teologie 1 [A] (4)
05. 11. 2011 10:20 – 11:50 Křesťanská etika 2 [A] (4)
05. 11. 2011 10:20 – 11:50 Pastorační směry 1 [A] (4)
05. 11. 2011 10:20 – 11:50 Řecká četba [A] (4)
05. 11. 2011 10:20 – 11:50 Pastorační směry 1 [A] (4)
05. 11. 2011 10:20 – 11:50 Sociální psychologie 1 [A] (4)
05. 11. 2011 10:20 – 11:50 Sociální psychologie 1 [A] (4)
05. 11. 2011 12:30 – 14:00 Řečtina 1 [A] (4)
05. 11. 2011 12:30 – 14:00 Exegeze Nového zákona 1 [A] (4)
05. 11. 2011 12:30 – 14:00 Integrace teologie a psychologie [A] (4)
05. 11. 2011 12:30 – 14:00 Metody sociálního výzkumu [A] (4)
05. 11. 2011 14:20 – 15:50 Úvod do Nového zákona 1 [A] (4)
05. 11. 2011 14:20 – 15:50 Misiologie [A] (4)
05. 11. 2011 14:20 – 15:50 Krizová intervence 1 [A] (4)
05. 11. 2011 14:20 – 15:50 Krizová intervence 1 [A] (4)
05. 11. 2011 16:00 – 17:30 Seminář k praxi TPČ 1 [A] (2)
05. 11. 2011 16:00 – 17:30 Seminář k praxi TPČ 2 [A] (2)
05. 11. 2011 16:00 – 17:30 Seminář k praxi TPČ 3 [A] (2)
05. 11. 2011 16:00 – 17:30 Seminář k praxi TPČ 4 [A] (2)
07. 11. 2011 08:30 – 16:30 Sociální politika 1 [A] (2)
08. 11. 2011 09:00 – 09. 11. 2011 13:00 Evangelikální teologická konference 2011
08. 11. 2011 09:15 – 11:15 1. Církev je komunita [konference]
08. 11. 2011 11:45 – 13:45 2. Církev je komunita [konference]
08. 11. 2011 15:00 – 17:00 3. Církev žije v komunitě [konference]
08. 11. 2011 17:00 – 18:30 Rozvoj křesťanských organizací - Network 2011
08. 11. 2011 17:30 – 19:30 4. Církev žije v komunitě [konference]
09. 11. 2011 09:00 – 11:00 5. Komunitní služby a církev [konference]
09. 11. 2011 09:00 – 18:00 FBE koučování (hosté)
09. 11. 2011 11:30 – 13:30 6. Komunitní služby a církev [konference]
10. 11. 2011 08:30 – 10:00 Angličtina 3 [A] (6)
10. 11. 2011 08:30 – 10:00 Misiologie [A] (6)
10. 11. 2011 09:00 – 18:00 FBE koučování (hosté)
10. 11. 2011 10:30 – 12:00 Filozofie a etika sociální práce 1 [A] (6)
10. 11. 2011 12:45 – 14:15 Praxis pietatis 1 [A] (6)
10. 11. 2011 14:30 – 16:00 Religionistika 2 [A] (6)
11. 11. 2011 08:30 – 10:00 Hebrejština 3 [A] (3)
11. 11. 2011 08:30 – 18:00 Základy práva 3- Základní právní otázky v sociální oblasti [A] (1)
11. 11. 2011 10:12 – 14:15 Dějiny dogmatu [A] (4)
11. 11. 2011 10:30 – 12:00 Dějiny dogmatu [A] (5)
12. 11. 2011 08:30 – 12:00 Základy práva 3- Základní právní otázky v sociální oblasti [A] (2)
16. 11. 2011 08:30 – 12:00 Pastoračně sociální gerontologie [A] (2)
16. 11. 2011 08:30 – 10:00 Teologická antropologie: Pád do hříchu (pokračování) (6)
16. 11. 2011 10:30 – 12:00 Exegeze Starého zákona 1 [A] (6)
16. 11. 2011 12:45 – 15:00 Pastorační praktikum 1 [A] (3)
16. 11. 2011 12:45 – 14:15 Seminář k absolventské práci [A] (4)
16. 11. 2011 12:45 – 14:15 Homiletika 1 [A] (6)
16. 11. 2011 14:30 – 16:00 Exegeze Nového zákona 1 [A] (6)
16. 11. 2011 15:30 – 17:00 Integrace teologie a psychologie [A] (6)
16. 11. 2011 17:15 – 18:45 Psychologie osobnosti 2 [A] (6)
17. 11. 2011 – 18. 11. 2011 Státní svátek, Den boje za svobodu a demokracii
17. 11. 2011 09:00 – 18:30 Systematická teologie 3 (1. den)
17. 11. 2011 09:00 – 20:30 Pastorace 1 [A] (1)
17. 11. 2011 09:00 – 20:30 Pastorace 1 [A] (1)
17. 11. 2011 10:30 – 20:30 Religionistika 1 [A] (1)
18. 11. 2011 08:00 – 15:30 Pastorace 1 [A] (2)
18. 11. 2011 08:00 – 15:30 Pastorace 1 [A] (1)
18. 11. 2011 08:30 – 16:00 Systematická teologie 3 (2. den)
18. 11. 2011 08:30 – 18:00 Základy práva 3- Základní právní otázky v sociální oblasti [A] (3)
18. 11. 2011 08:30 – 12:00 Religionistika 1 [A] (1)
18. 11. 2011 10:30 – 12:00 Dějiny dogmatu [A] (6)
18. 11. 2011 12:45 – 14:15 Dějiny dogmatu [A] (7)
18. 11. 2011 13:00 – 20:30 Teologie náboženství [A] (1)
18. 11. 2011 14:00 – 19:00 Pastorace 2 [A] (2)
18. 11. 2011 14:00 – 19:00 Pastorace 2 [A] (1)
18. 11. 2011 18:00 – 19. 11. 2011 15:00 INSPIRO [Morava] (1)
18. 11. 2011 18:00 – 21:30 Liturgika [A] (1)
19. 11. 2011 08:00 – 13:00 Pastorace 2 [A] (2)
19. 11. 2011 08:00 – 19:00 Liturgika [A] (1)
19. 11. 2011 08:00 – 13:00 Pastorace 2 [A] (1)
19. 11. 2011 08:30 – 12:00 Základy práva 3- Základní právní otázky v sociální oblasti [A] (4)
19. 11. 2011 08:30 – 14:30 Teologie náboženství [A] (1)
20. 11. 2011 08:30 – 13:30 Liturgika [A] (1)
23. 11. 2011 08:30 – 12:00 Sociální patologie [A] (9)
23. 11. 2011 08:30 – 10:00 Teologická antropologie: Seminář a zpráva o projektu (7)
23. 11. 2011 10:30 – 12:00 Exegeze Starého zákona 1 [A] (7)
23. 11. 2011 12:45 – 14:15 Systematická teologie 1 [A] (3)
23. 11. 2011 12:45 – 14:15 Homiletika 1 [A] (7)
23. 11. 2011 15:30 – 17:00 Integrace teologie a psychologie [A] (7)[UDÁLOST ZRUŠENA]
24. 11. 2011 08:30 – 10:00 Angličtina 3 [A] (7)
24. 11. 2011 08:30 – 10:00 Misiologie [A] (7)
24. 11. 2011 10:30 – 12:00 Filozofie a etika sociální práce 1 [A] (7)
24. 11. 2011 10:30 – 12:00 Exegeze Nového zákona 1 [A] (7)
24. 11. 2011 12:45 – 14:15 Praxis pietatis 1 [A] (7)
24. 11. 2011 14:30 – 16:00 Religionistika 2 [A] (7)
24. 11. 2011 14:30 – 16:00 Kolegium ředitele - listopad 2011
24. 11. 2011 16:15 – 17:45 Tým spirituála
25. 11. 2011 08:30 – 12:00 Zdraví a nemoc 2 [A] (8)
25. 11. 2011 08:30 – 10:00 Hebrejština 3 [A] (4)
25. 11. 2011 12:45 – 14:15 Seminář k praxi 1 PSP [A] (11)
25. 11. 2011 12:45 – 14:15 Seminář k praxi 3 PSP [A] (2)
25. 11. 2011 12:45 – 14:15 Supervizní seminář k praxi PSP 1 [A] (2)
26. 11. 2011 08:30 – 10:00 Evangelizace a učednictví 1-2 [A] (5)
26. 11. 2011 08:30 – 10:00 Psychopatologie 1-2 [A] (5)
26. 11. 2011 08:30 – 10:00 Psychopatologie 1 [A] (5)
26. 11. 2011 08:30 – 10:00 Systematická teologie 1 [A] (5)
26. 11. 2011 10:20 – 11:50 Křesťanská etika 2 [A] (5)
26. 11. 2011 10:20 – 11:50 Pastorační směry 1 [A] (5)
26. 11. 2011 10:20 – 11:50 Řecká četba [A] (5)
26. 11. 2011 10:20 – 11:50 Pastorační směry 1 [A] (5)
26. 11. 2011 10:20 – 11:50 Sociální psychologie 1 [A] (5)
26. 11. 2011 10:20 – 11:50 Sociální psychologie 1 [A] (5)
26. 11. 2011 12:30 – 14:00 Řečtina 1 [A] (5)
26. 11. 2011 12:30 – 14:00 Exegeze Nového zákona 1 [A] (5)
26. 11. 2011 12:30 – 14:00 Integrace teologie a psychologie [A] (5)
26. 11. 2011 12:30 – 14:00 Metody sociálního výzkumu [A] (5)
26. 11. 2011 14:20 – 15:50 Úvod do Nového zákona 1 [A] (5)
26. 11. 2011 14:20 – 15:50 Misiologie [A] (5)
26. 11. 2011 14:20 – 15:50 Krizová intervence 1 [A] (5)
26. 11. 2011 14:20 – 15:50 Krizová intervence 1 [A] (5)
28. 11. 2011 09:00 – 18:00 FBE koučování (hosté)
29. 11. 2011 09:00 – 18:00 FBE koučování (hosté)
30. 11. 2011 08:30 – 12:00 Sociální patologie [A] (10)
30. 11. 2011 08:30 – 10:00 Teologická antropologie: Vykoupení (8)
30. 11. 2011 10:30 – 12:00 Exegeze Starého zákona 1 [A] (8)
30. 11. 2011 12:45 – 14:15 Seminář k absolventské práci [A] (5)
30. 11. 2011 12:45 – 14:15 Homiletika 1 [A] (8)
30. 11. 2011 14:20 – 15:50 Religionistika 2 [A] (8)
30. 11. 2011 15:30 – 17:00 Integrace teologie a psychologie [A] (8)
30. 11. 2011 16:00 – 17:00 Absolutorium 2011 - opravný termín
30. 11. 2011 17:15 – 18:45 Psychologie osobnosti 2 [A] (8)
01. 12. 2011 08:30 – 10:00 Angličtina 3 [A] (8)
01. 12. 2011 08:30 – 10:00 Misiologie [A] (8)
01. 12. 2011 10:30 – 12:00 Filozofie a etika sociální práce 1 [A] (8)
01. 12. 2011 10:30 – 12:00 Exegeze Nového zákona 1 [A] (8)
01. 12. 2011 12:45 – 14:15 Praxis pietatis 1 [A] (8)
01. 12. 2011 14:30 – 17:45 Vývojová psychologie 1 [A] (10)
01. 12. 2011 16:00 – 17:00 Modlitební setkání Chvaly
02. 12. 2011 08:30 – 16:00 Základy psychoterapie 1 [A] (2)
02. 12. 2011 08:30 – 10:00 Hebrejština 3 [A] (5)
02. 12. 2011 10:30 – 12:00 Dějiny dogmatu [A] (8)
02. 12. 2011 12:00 – 19:30 Sociální práce: teorie a metody 1 [A] (2)
02. 12. 2011 12:45 – 14:15 Dějiny dogmatu [A] (9)
03. 12. 2011 08:30 – 12:30 Základy psychoterapie 1 [A] (3)
03. 12. 2011 08:30 – 14:00 Sociální práce: teorie a metody 1 [A] (2)
05. 12. 2011 08:30 – 16:30 Sociální politika 1 [A] (3)
07. 12. 2011 08:30 – 12:00 Pastoračně sociální gerontologie [A] (3)
07. 12. 2011 08:30 – 10:00 Teologická antropologie: Vykoupení (pokračování) (9)
07. 12. 2011 10:30 – 12:00 Exegeze Starého zákona 1 [A] (9)
07. 12. 2011 12:45 – 15:00 Pastorační praktikum 1 [A] (4)
07. 12. 2011 12:45 – 14:15 Systematická teologie 1 [A] (4)
07. 12. 2011 12:45 – 14:15 Homiletika 1 [A] (9)
07. 12. 2011 15:30 – 17:00 Integrace teologie a psychologie [A] (9)
07. 12. 2011 15:45 – 17:15 Odborná rada bakaláře, prosinec 2011
08. 12. 2011 08:30 – 10:00 Angličtina 3 [A] (9)
08. 12. 2011 08:30 – 10:00 Misiologie [A] (9)
08. 12. 2011 10:30 – 12:00 Filozofie a etika sociální práce 1 [A] (9)
08. 12. 2011 10:30 – 12:00 Exegeze Nového zákona 1 [A] (9)
08. 12. 2011 12:45 – 14:15 Praxis pietatis 1 [A] (9)
08. 12. 2011 14:30 – 16:00 Religionistika 2 [A] (9)
08. 12. 2011 15:00 – 18:30 Metody sociálního výzkumu [A] (3)
09. 12. 2011 08:30 – 12:00 Zdraví a nemoc 2 [A] (9)
10. 12. 2011 08:30 – 10:00 Evangelizace a učednictví 1-2 [A] (6)
10. 12. 2011 08:30 – 10:00 Psychopatologie 1-2 [A] (6)
10. 12. 2011 08:30 – 10:00 Psychopatologie 1 [A] (6)
10. 12. 2011 08:30 – 10:00 Systematická teologie 1 [A] (6)
10. 12. 2011 10:20 – 11:50 Křesťanská etika 2 [A] (6)
10. 12. 2011 10:20 – 11:50 Pastorační směry 1 [A] (6)
10. 12. 2011 10:20 – 11:50 Řecká četba [A] (6)
10. 12. 2011 10:20 – 11:50 Pastorační směry 1 [A] (6)
10. 12. 2011 10:20 – 11:50 Sociální psychologie 1 [A] (6)
10. 12. 2011 10:20 – 11:50 Sociální psychologie 1 [A] (6)
10. 12. 2011 12:30 – 14:00 Řečtina 1 [A] (6)
10. 12. 2011 12:30 – 14:00 Exegeze Nového zákona 1 [A] (6)
10. 12. 2011 12:30 – 14:00 Integrace teologie a psychologie [A] (6)
10. 12. 2011 12:30 – 14:00 Metody sociálního výzkumu [A] (6)
10. 12. 2011 14:20 – 15:50 Úvod do Nového zákona 1 [A] (6)
10. 12. 2011 14:20 – 15:50 Misiologie [A] (6)
10. 12. 2011 14:20 – 15:50 Krizová intervence 1 [A] (6)
10. 12. 2011 14:20 – 15:50 Krizová intervence 1 [A] (6)
14. 12. 2011 08:30 – 12:00 Sociální patologie [A] (11)
14. 12. 2011 08:30 – 10:00 Teologická antropologie: Seminář a zpráva o projektu (10)
14. 12. 2011 10:30 – 12:00 Exegeze Starého zákona 1 [A] (10)
14. 12. 2011 12:45 – 14:15 Seminář k absolventské práci [A] (6)
14. 12. 2011 12:45 – 14:15 Homiletika 1 [A] (10)
14. 12. 2011 14:30 – 16:00 Religionistika 2 [A] (10)
14. 12. 2011 15:30 – 17:00 Integrace teologie a psychologie [A] (10)
14. 12. 2011 16:15 – 17:45 Religionistika 2 [A] (11)
14. 12. 2011 17:15 – 18:45 Psychologie osobnosti 2 [A] (10)
15. 12. 2011 08:30 – 10:00 Angličtina 3 [A] (10)
15. 12. 2011 08:30 – 10:00 Misiologie [A] (10)
15. 12. 2011 10:30 – 12:00 Filozofie a etika sociální práce 1 [A] (10)
15. 12. 2011 10:30 – 12:00 Exegeze Nového zákona 1 [A] (10)
15. 12. 2011 12:45 – 14:15 Praxis pietatis 1 - ignaciánská meditace (10)
15. 12. 2011 14:30 – 18:30 Sociální politika 3 (3)
15. 12. 2011 14:30 – 16:30 Kolegium ředitele - prosinec 2011
16. 12. 2011 Základy práva 1 [A] (1)
16. 12. 2011 08:30 – 12:00 Zdraví a nemoc 2 [A] (10)
16. 12. 2011 08:30 – 10:00 Hebrejština 3 [A] (6)
16. 12. 2011 09:00 – 00:00 Základy práva 1 [A] (1)
16. 12. 2011 10:00 – 11:00 Odborná zkouška ze Starého zákona [A] (1)
16. 12. 2011 10:30 – 12:00 Dějiny dogmatu [A] (10)
16. 12. 2011 12:45 – 14:15 Dějiny dogmatu [A] (11)
17. 12. 2011 Základy práva 1 [A] (2)
17. 12. 2011 08:30 – 00:00 Základy práva 1 [A] (2)
21. 12. 2011 08:30 – 12:00 Pastoračně sociální gerontologie [A] (4)
21. 12. 2011 08:30 – 10:00 Teologická antropologie: Eschatologie (11)
21. 12. 2011 10:30 – 12:00 Exegeze Starého zákona 1 [A] (11)
21. 12. 2011 12:45 – 15:00 Pastorační praktikum 1 [A] (5)
21. 12. 2011 12:45 – 14:15 Systematická teologie 1 [A] (5)
21. 12. 2011 12:45 – 14:15 Homiletika 1 [A] (11)
21. 12. 2011 15:30 – 17:00 Integrace teologie a psychologie [A] (11)
21. 12. 2011 17:15 – 18:45 Psychologie osobnosti 2 [A] (12)
22. 12. 2011 08:30 – 10:00 Angličtina 3 [A] (11)
22. 12. 2011 08:30 – 10:00 Misiologie [A] (11)
22. 12. 2011 10:30 – 12:00 Filozofie a etika sociální práce 1 [A] (11)
22. 12. 2011 10:30 – 12:00 Exegeze Nového zákona 1 [A] (11)
22. 12. 2011 12:45 – 14:15 Praxis pietatis 1 - Vánoční slavnost (11)
24. 12. 2011 – 01. 01. 2012 Vánoční prazdniny

Stoliňská 2417/41a, 193 00 Praha 9  •  Zobrazit na mapě  •  Bankovní účet: 2800129338/2010  •  IČ: 41690184