Přerušení výuky na ETS

Milí studenti,

jak už asi víte, Ministerstvo zdravotnictví dnes rozhodlo o tomto Mimořádném opatření (cituji):

Zakazuje se s účinností ode dne 11. března 2020 osobní přítomnost žáků a studentů na základním, středním a vyšším odborném vzdělávání ve školách a školských zařízeních podle zákona č. 561/2004 Sb.

To se samozřejmě týká i naší školy jak v denní, tak kombinované formě studia. Od zítřejšího dne tedy do dovolání tohoto mimořádného opatření přerušujeme veškerou výuku na ETS.

Vyučující dostali instrukci ohledně výuky svých předmětů. ETS se v maximální míře pokusí zajistit prostředky pro online výuku tam, kde o to vyučující projeví zájem. Alternativně studenti dostanou zadání k samostudiu. Informaci od vyučujících prosím očekávejte v příštích dnech, i oni budou potřebovat nějaký čas na to, aby byli schopní na zareagovat na nastalou situaci. Výuku nechceme zastavit. Inkubační doba je 2 týdny, předpokládáme, že tento stav bude trvat nejméně tři týdny a to bychom ztratili skoro čtvrtinu semestru.

Info pro ubytované na ETS: Vzhledem k tomu, že v našem případě je škola propojena s ubytovnou a z nařizení vlády není jednoznačné, zda se to týká i ubytovaných v budově, ve vedení školy jsme se rozhodli, že je nutné, aby ubytovaní studenti co nejdříve (tj. dnes, nejpozději zítra, tj. v Út) odjeli domů. Pobyt na ubytovně školy je možný pouze na základě výjimky, kterou udělí ředitel školy, o tuto výjimku MUSÍ VŠICHNI, KDO MAJÍ PÁDNÝ DŮVOD V PRAZE ZŮSTAT, PŘEDEM POŽÁDAT. TELEFONICKY, EMAILEM, A MÍT JEJ ŘEDITELEM SCHVÁLENÝ. Potřebujeme mít přehled o tom, kdo tu chce zůstat a proč. Děkuji za pochopení, spolupráci a vstřícnost v nastalé situaci.

Prosím, sledujte maily, aby se k vám dostávaly informace. Pro jistotu budeme všechny info postupně dávat i na tuto stránku školního webu.

V případě dotazů určitě pište, volejte.

Miloš Poborský
724 435 303

Stoliňská 2417/41a, 193 00 Praha 9  •  Zobrazit na mapě  •  Bankovní účet: 2800129338/2010  •  IČ: 41690184