Visible Music Week - letní camp ON-LINE

Aktuální informace

Milí přátelé,

omlouváme se, ale kvůli krizi COVID 19 se situace stále vyvíjí, v USA je nyní komplikovanější než u nás. Tým Visible music college (VMC) definitivně zrušil nejen cestu do Evropy (původně tu mělo proběhnout šest campů), ale i campy v USA. Proběhne jediný, v Memphisu. Ostatní zájemci mají možnost zůčastnit se campu online přímo v Memphisu. Camp bude uzpůsoben mezinárodním on-line účastníkům.

KDY a KDE:

  • z pohodlí domova, on-line (je třeba mít dostatečně rychlé internetové připojení)

  • 13.-17. července 2020, rámcově 14:00 - 22:00 (kvůli časovému posunu). Podrobný program bude zveřejněn zde hned, jak jej budeme znát.

  • proběhne v angličtině bez překladu, s ohledem na mezinárodní publikum. Dostatečná znalost anličtiny je podmínkou

Pro případné zájemce zpřístupňujeme dvě videa vyučujících, na kterých si můžete ověřit své znalosti angličtiny. Najdete-li alespoň jeden přehmat překladatele, vaše angličtina je pro účast na online Visible music weeku více než dostatečná! :-)

Matt Coss: jak připravit online přenos

Ken Steorts: online přenosy koncertů

PRO KOHO:

Pro muzikanty, kteří ve sborech vedou chvály a chtějí růst v jejich produkci a vedení. Součástí campu je také seminář zabývající se skládáním nových písní. Není to akce pouze pro mladé, ale pro všechny, kteří se chtějí naučit něco nového!

POŘADATEL:

Tým Visible Music College - letní hudební camp povede zkušený tým hudebníků a vedoucích z Visible Music College (USA, Memphis). Je to jedinečná příležitost setkat se a spolupracovat se zkušenými vedoucími chval a naučit se něco nového.

PŘIHLÁŠKY:

Ti z vás, kteří vyjádří předběžný zájem vyplněním formuláře budeme obratem informovat, jakmile budeme znát detailní program a cenu. (Jednáme o možnosti sníženého vstupného pro účastníky z České republiky).

KONTAKT:

Miloš Poborský: tel: 724 435 303, milos.poborsky@etspraha.cz

Stoliňská 2417/41a, 193 00 Praha 9  •  Zobrazit na mapě  •  Bankovní účet: 2800129338/2010  •  IČ: 41690184