Obor :: Kurzy pro sociální služby akreditované MPSV (---)

Kurzy akreditované MPSV

ETS nabízí kurzy celoživotního vzdělávání pro sociální pracovníky a pracovníky v sociálních službách akreditované při Ministerstvu práce a sociálních věcí k dalšímu vzdělávání dle §116 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách. Kvalita kurzů plyne z mnohaletých zkušeností vyučujících, kteří své téma pravidelně přednáší studentům sociální práce. Vedle sociální práce se účastníci mohou těšit na pastoraci a integraci služby s křesťanskou vírou.

Ceník: [pdf]

Přihláška: [pdf] [doc]

Poskytovatelé sociálních služeb, kteří mají zájem o kurz pro své pracovníky, nechť se obrátí na administrátora těchto kurzů, Mgr., Bc., Libor Duchek Nabízené kurzy probíhají v prostorách ETS nebo po dohodě v prostorách zajištěných objednatelem.

Sociální pracovníci a pracovníci v sociálních službách, kteří hledají vhodný kurz pro sebe, mohou najít aktuálně vypsané kurzy v nabídce Horizontů. Nabídka Horizontů zahrnuje všechny kurzy vypisované na ETS pro veřejnost. Při MPSV jsou však akreditovány pouze kurzy uvedené výše na této stránce. Pokud vybraný kurz není právě otevřen, obraťte se na administrátora viz výše.

Aktuálně vyučované předměty

Stoliňská 2417/41a, 193 00 Praha 9  •  Zobrazit na mapě  •  Bankovní účet: 2800129338/2010  •  IČ: 41690184